RezerwacjaOnline

Eventy

Organizacją spotkań zajmujemy się kompleksowo i profesjonalnie. Współpracujemy z sprawdzonymi firmami eventowymi oraz łódzkimi przewodnikami turystycznymi. Służymy pomocą w zapewnieniu najbardziej wyrafinowanych atrakcji w trakcie kolacji, bankietów, konferencji czy mniejszych spotkań. Dzięki nam każdy wyjazd będzie niezapominany! Oto nasze realizacje: 

Gala Oskarowa

Dopełnieniem filmowych spotkań w naszej rezydencji jest Gala Oskarowa, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Gości. To ekscytująca zabawa i doskonała forma spędzenia magicznego wieczoru w klimacie filmowym. Jest to połączenie quizu oraz elementów imprezy integracyjnej o charakterze teambuildingowym. Goście wchodzą do restauracji po czerwonym dywanie, w blasku fleszy, „zaczepiani” przez paparazzi. Kiedy wszyscy są już w sali, rozpoczyna się filmowa gra.

Grupy rywalizują między sobą, odpowiadając na pytania o filmach. Przyda się więc wiedza o polskich i światowych aktorach, ścieżkach filmowych, tajnikach produkcji a nawet pamięć do fragmentów filmów. Na koniec rozdawane są OskaryNie ma lepszego miejsca w Polsce aby zorganizować wieczór o tematyce filmowej niż Łódź i Stare Kino!

    

Foto atelier

Galę można wzbogacić o filmowe foto atelier, w którym korzystając z ciekawych rekwizytów i kostiumów, z pomocą naszego fotografa, można zrobić ciekawe, pamiątkowe zdjęcia.

   


Zagadka Sherlocka Holmesa

To połączenie gry „escape” (czyli „jak opuścić pokój”), strategicznej i jednej, wielkiej zagadki logicznej. Idealna propozycja dla znudzonych sztampowymi imprezami firmowymi. Doskonała opcja dla dużych jak i małych grup.

Zabawa toczy się w pokoju, który zostaje zaaranżowany na miejsce zbrodni. To w tym miejscu gracze spotykają Sherlock`a Holmes`a, który do udowodnienia teorii morderstwa potrzebuje… narzędzia zbrodni. Rozprawa rozpoczyna się za 45 min! Gracze mają dokładnie tyle czasu, by odnaleźć ukryty w pokoju tajemniczy przedmiot.

        


Pokazy filmowe z projektorów taśmowych

Idealnym zwieńczeniem spotkań w filmowych klimacie Starego Kina jest pokaz filmu z projektorów taśmowych w naszej sali kinowej. Podczas każdej projekcji widzowie mogą także podglądać pracę kinooperatora oraz działanie projektorów analogowych. Oprócz filmów fabularnych w naszej kolekcji znajdują się także kroniki filmowe, które swoją krótszą humorystyczną formą mile zaskoczą każdego. 


Warsztaty kulinarne

To kreatywna propozycja, dająca uczestnikom dużo zabawy i radości. Zabawa ta wymaga współpracy wszystkich członków grupy, którzy muszą dążyć do osiągnięcia wspólnego celu - wyczarowania ciekawych potraw. W trakcie warsztatów uczestnicy zmierzą się z tradycyjnymi polskimi potrawami. Paleta możliwości jest bardzo szeroka a menu dostosowywane jest do indywidualnych gustów. Do wyboru mamy m.in.: zalewajkę, lepioszki, chrusty, knedle z truskawką, wykwintne babeczki z móżdżkiem i szparagami, czy pierś kaczki z wiśniami.

Praca odbywa się w podgrupach, w których każdy uczestnik jest aktywny. A wszystko to pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Na zakończenie zabawy następuje wspólna degustacja. Dodatkowo warsztaty można wzbogacić o element współzawodnictwa, polegający na przyznaniu przez Szefa Kuchni miejsc poszczególnym zespołom. W takich przypadku zwycięski zespół otrzymuje nagrodę. 

Warsztaty kulinarne można wzbogacić również o pokaz kuchni molekularnej. Uczestnicy wspólnie tworzą deser wykorzystując do tego świeże owoce, musy, czekoladę, kwiaty jadalne itp. Każdy z uczestników może dodać coś od siebie i wykazać się kreatywnością. Tak stworzone kolorowe dzieło nasz Szef Kuchni następnie schłodzi w mgiełce ciekłego azotu

Przykładowa realizacja

    


Warsztaty barmańskie z pokazem barmańskim

To idealna propozycja na spotkanie integracyjne czy podsumowanie szkolenia. Podczas warsztatów uczestnicy działają w grupie integrują się poprzez zabawę. Na warsztatach barmańskich uczestnicy nauczą się sposobów przygotowywania oryginalnych drinków. Po warsztatach będą w stanie odróżnić dobrze przygotowany drink i koktajl. W trakcie wieczoru uczestnicy wezmą udział w degustacji różnych typów alkoholi z całego świata. Uczestnicy będą mieć okazję trenować pod okiem profesjonalistów! Zwieńczeniem wieczoru będzie niesamowity pokaz barmański przygotowany przez specjalistów!

 


Warsztaty animacji: piksilacja

Dzięki profesjonalnym animatorom z Muzeum Animacji Se-ma-for uczestnicy mają szansę zostać bohaterami filmu animowanego, według własnego scenariusza. Wariantów może być niezliczona ilość - wszystko zależy od wyobraźni uczestników. Technika piksilacji polega na fotografowaniu kolejnych faz ruchu i łączeniem ich potem w film. W warsztatach biorą udział autentyczni aktorzy i scenografie. Przy pomocy magii filmowej uczestnicy nauczą się chować do szafek, lewitować, pojawiać i znikać. Ta technika pozwala nie tylko animować sobą, ale i przedmiotami, które znajdują się wokół nas. Możemy wykonywać filmy w których będą grały tylko przedmioty (animacja przedmiotowa); przedmioty i ludzie (piksilacja); przedmioty i rekwizyty wykonane przez uczestników (animacja łączona). Każdy z powstałych filmów zostanie zmontowany, udźwiękowiony i wysłany do uczestników, na życzenie mogą zostać opatrzone odpowiednim zestawem logotypów. Warsztaty będą prowadzone przez dwóch profesjonalnych animatorów.

Przykładowa realizacja


Warsztaty animacji poklatkowej

Warsztat, który uczy cierpliwości, pracy w grupie, pobudza kreatywność i odkrywa nowe możliwości twórcze. Jest to animacja stworzona ze zdjęć. Do zrobienia każdej klatki przekształca się nieznacznie obiekty - zmienia położenie względem nieruchomego tła lub innych animowanych obiektów. Po połączeniu klatek animowane obiekty wyświetlane w formie filmu dając iluzję ruchu. Uczestnicy warsztatu pod okiem profesjonalnego animatora z Muzeum Animacji Se-ma-for,  tworzą wspólnie kilkudziesięciosekundowy filmik animowany. Jego bazą będą klatki filmów lub zdjęcia krajobrazów, które modyfikować można przez: kolorowanie, malowanie, doklejanie elementów klatki, wstawianie postaci. Uczestnicy będą stopniowo dorysowywać, dostawiać poszczególne elementy, tworząc w ten sposób wymyśloną przez siebie historię. Każdy z powstałych filmów zostanie zmontowany, udźwiękowiony i wysłany do uczestników, na życzenie mogą zostać opatrzone odpowiednim zestawem logotypów. 

Przykładowa realizacja


Warsztaty street artowe

Innowacyjny team building w przyjaznej, artystycznej atmosferze to doskonały sposób na integrację pracowników, poznanie ich osobowości oraz zaangażowania w pracę zespołową nad projektem. Eventy firmowe w formie twórczych warsztatów z „puszką sprayu w dłoni” są oryginalnym sposobem na zapewnienie grupie kreatywnych doznań. Warsztaty prowadzone są przez plastyka/artystę z długoletnim doświadczeniem w zakresie sztuki street art. Gwarantujemy świeże spojrzenie na zagadnienie eventu integracyjnego, profesjonalne podejście, oryginalną rozrywkę i oderwanie od rutyny. Warsztat można uatrakcyjnić elementem rywalizacji połączonym z nagrodami. 

  


Degustacja lokalnych piw 

Wraz z Piwoteką Narodową zapraszamy na Degustację piw z Browaru Piwoteka, która może być urozmaiceniem niejednego spotkania czy kolacji! Podczas degustacji można poznać nie tylko historię i rodzaj browarów, ale przede wszystkim spróbować nietypowych propozycji piw! Proponujemy między innymi „Ucho od Śledzia”, czyli nietypowy rodzaj piwa z dodatkiem śledzi, którego nazwa nawiązuje do powiedzonka jednego z bohaterów słynnej polskiej komedii Vabank! Jest to jedno z niewielu takich piw na świecie! Oprócz tego można sprawdzić smak „Gabinetu Iluzji”, którego nazwa nawiązuje do pierwszego kina powstałego na ziemiach polskich w Łodzi 1899 roku. Wśród wielu rodzajów każdy znajdzie coś dla siebie, polecamy także: „Krasnale z bram”, „Smashing Stones”, „Lodzermensch”, „Zupa dębowa” oraz „Biała wdowa”. 

 

      


Salon wirtualnej rzeczywistości - Virtual House

Virtual House zagwarantuje Wam niesamowite wirtualne przygody! Obiekt podzielony jest na 4 strefy tematyczne: VRocket, VRacing, VR Challange, Horror Corne. Wśród nich znajdziecie m.in.: wspinaczkę, lot w nieważkości, niezwykłą kolejkę górską, walkę z zombi oraz wyścig na torze wyścigowym. Dodatkowym atutem tej formy rozrywki jest lokalizacja - salon znajduje się w tym samym podwórzu, tuż obok hotelu. 

  

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij