Przystawka - restauracja Stare Kino Łódź
Restauracja Stare Kino Łódź - sala główna
Propozycja Szefa Kuchni - sałatka z melona
Sala Galeria Restauracji Stare Kino Łódź
Propozycja Szefa Kuchni - desery
Otwarta Kuchnia restauracji Stare Kino

BookingOnline

Restaurant

 

Stare Kino by Antoine Lopez - restauracja w sercu Łodzi

 


 

Filmowa restauracja a’la carte prowadzona przez francuskiego Szefa Kuchni Antoine Lopeza znajduje się na parterze obiektu Stare Kino w Łodzi. Zaaranżowana jest w fabrykanckim stylu z elementami dekoracji filmowej, posiada także otwartą kuchnię, dzięki której Goście mogą przyglądać się pracy kucharzy.

 ANTOINE LOPEZ - Francuski Szef Kuchni 

Z pochodzenia Francuz, absolwent francuskiej uczelni gastronomicznej w Poitiers od ponad 20 lat podróżujący po świecie i zdobywający doświadczenie w najlepszych restauracjach między innymi w Paryżu, Genewie, Japonii i na Karaibach. Osiadł w Łodzi serwując w swojej restauracji przy głównym deptaku miasta wspaniałości z całego świata. 

 

 


Stare Kino - sala Galeria

 Restauracja a'la carte Galeria

Serce restauracji ze wspaniałościami z całego świata oraz otwartą kuchnią. W tej sali serwujemy potrawy z różnych zakątków - u nas możecie skosztować smaków kuchni m.in. japońskiej, francuskiej, belgijskiej, włoskiej, ale także łódzkiej kuchni regionalnej. Sala Galeria może pomieścić do 50 osób. Będą się tu odbywać cykliczne wystawy lokalnych artystów.

 

 


Taras i ogródek Stare Kino - taras

W okresie letnim zapraszamy Was serdeczenie do naszego ogródka i na taras. W ogródku serwujemy letnie potrawy przygotowane przez Szefa Antoine Lopeza. Na tarasie zaś częstujemy Was pysznym cydrem i napojami chłodzącymi. Nasz ogródek i taras czynne są w godzinach otwarcia restauracji.  

 

 

 


Stare Kino - otwarta kuchnia

Zapraszamy Was

Restauracja a'la carte działa od wtorku do soboty. We wtorki, środy oraz czwartki zapraszamy Was od godziny 17 do godziny 22. W piątki i soboty jesteśmy dla Was otwarci do godziny 23. Nasza Kuchnia otwarta jest każdego dnia godzinę krócej. 

 

 


Stare Kino - sala Galeria

Rezerwacje i zapytania ofertowe

Manager Restauracji - Barbara Łukomska

e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl  tel. +48 733 77 33 25

Media społecznościowe :  

Facebook Tripadvisor

 

 


Zapraszamy Was w piękną podróż po świecie smaków!

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close