Przystawka - restauracja Stare Kino Łódź
Restauracja Stare Kino Łódź - sala główna
Propozycja Szefa Kuchni - sałatka z melona
Sala Galeria Restauracji Stare Kino Łódź
Propozycja Szefa Kuchni - desery
Otwarta Kuchnia restauracji Stare Kino

BookingOnline

Restaurant

Stare Kino by Antoine Lopez - restauracja w sercu Łodzi

Chcesz dobrze zjeść w Łodzi? Musisz nas odwiedzić. Nie zastanawiaj się długo. W restauracji a’la carte posiłek dla ciebie przygotuje Antoine Lopez - szef kuchni restauracji Stare Kino.

Szef Kuchni restauracji Stare Kino Poznaj Antoine Lopeza - Szefa Kuchni  restauracji Stare Kino

W trakcie wizyty przyjrzysz się pracy kuchni i zobaczysz, jak  przygotowujemy dla ciebie posiłek. Wszystko to we wnętrzach w  fabrykanckim stylu z elementami dekoracji filmowej.

Nasz Mistrz, zanim osiadł na stałe w Łodzi, spędził 20 lat w podróżach po  świecie, zdobywając doświadczenie w najlepszych restauracjach, między  innymi w Paryżu, Genewie, Japonii i na Karaibach. Wędrówki po kulinarnych zakątkach świata i francuska uczelnia gastronomiczna w Poitiers, sprawiły, że w a’la carte doświadczysz wspaniałości z całego globu.

 

 Wnętrze restauracji Stare KinoWnętrza restauracji a’la carte

Jeśli jeszcze cię nie przekonaliśmy, zobacz wnętrze naszej restauracji. Poczujesz klimat, którego nie ma nigdzie indziej. Główna sala, nazwana przez nas Galerią, pomieści pięćdziesięciu gości, a każdy z nich będzie mógł doświadczyć obecności kulinarnych artystów.

U nas poznasz smaki kuchni japońskiej, francuskiej, belgijskiej, włoskiej i wielu innych, ale także łódzkiej kuchni regionalnej, ponieważ Łódź jest dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji.

 

 

Taras restauracji Stare KinoTaras i ogródek

Potrzebujesz przestrzeni i powiewu wiatru? Jeśli tak, to w sezonie letnim zapraszamy do naszego ogródka, w którym serwujemy letnie specjały Szefa Antoine Lopeza. Na tarasie będziesz rozkoszować się smakiem pysznego cydru i chłodzących napojów.

 

 

 

 

Otwarta kuchnia restauracji Stare Kino]Zapraszamy do restauracji Stare Kino

Mamy nadzieję, że w twoich planach jest wizyta u nas. Jeśli tak, to restauracja a'la carte działa od wtorku do soboty. Czekamy na ciebie we wtorki, środy i czwartki od godziny 17 do godziny 22. W piątki i soboty jesteśmy dla ciebie do 23.

Pamiętaj, że kuchnia otwarta jest każdego dnia godzinę krócej, więc nie czekaj do ostatniej chwili. Znajdziesz nas na parterze obiektu Stare Kino w Łodzi. Zapraszamy.


 


Rezerwacje i zapytania ofertowe

Manager Restauracji - Barbara Łukomska

e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl

tel. +48 733 77 33 25

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close