Przystawka - restauracja Stare Kino Łódź
Restauracja Stare Kino Łódź - sala główna
Propozycja Szefa Kuchni - sałatka z melona
Sala Galeria Restauracji Stare Kino Łódź
Propozycja Szefa Kuchni - desery
Otwarta Kuchnia restauracji Stare Kino

BookingOnline

Restaurant

 

Stare Kino by Antoine Lopez - restauracja w sercu Łodzi

 


 

Filmowa restauracja a’la carte prowadzona przez francuskiego Szefa Kuchni Antoine Lopeza znajduje się na parterze hotelu Stare Kino w Łodzi. Zaaranżowana jest w fabrykanckim stylu z elementami dekoracji filmowej, posiada także otwartą kuchnię, dzięki której Goście mogą przyglądać się pracy kucharzy.

 ANTOINE LOPEZ - Francuski Szef Kuchni łódzkiej restauracji 

Z pochodzenia Francuz, absolwent francuskiej uczelni gastronomicznej w Poitiers od ponad 20 lat podróżujący po świecie i zdobywający doświadczenie w najlepszych restauracjach między innymi w Paryżu, Genewie, Japonii i na Karaibach. Osiadł w Łodzi serwując w swojej restauracji przy głównym deptaku miasta wspaniałości z całego świata. 

 

 


Stare Kino - sala Galeria

 Restauracja a'la carte Galeria

Serce restauracji ze wspaniałościami z całego świata oraz otwartą kuchnią. W tej sali serwujemy potrawy z różnych zakątków - u nas możecie skosztować smaków kuchni m.in. japońskiej, francuskiej, belgijskiej, włoskiej, ale także łódzkiej kuchni regionalnej.Sala Galeria może pomieścić do 50 osób. Będą się tu odbywać cykliczne wystawy lokalnych artystów.

 

 


Taras i ogródek w zacisznym podwórzu w centrum ŁodziStare Kino - taras

W okresie letnim zapraszamy Was serdeczenie do naszego ogródka i na taras. W ogródku serwujemy letnie potrawy przygotowane przez Szefa Antoine Lopeza. Na tarasie zaś częstujemy Was pysznym cydrem i napojami chłodzącymi. Nasz ogródek i taras czynne są w godzinach otwarcia restauracji.  

 

 

 


Stare Kino - otwarta kuchnia

Zapraszamy Was

Restauracja a'la carte działa od wtorku do niedzieli. We wtorki, środy oraz czwartki zapraszamy Was od godziny 14 do godziny 22. W piątki i soboty jesteśmy dla Was otwarci do godziny 23. W niedzielę Restauracja działa do godziny 16. Nasza Kuchnia otwarta jest każdego dnia godzinę krócej. 

 

 


Stare Kino - sala Galeria

Rezerwacje i zapytania ofertowe

Manager Restauracji Barbara Łukomska

e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl  tel. +48 733 77 33 25

Media społecznościowe :  

Facebook Tripadvisor

 

 


Zapraszamy Was w piękną podróż po świecie smaków!

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close