Sprawdź termin

Wybierz datę przyjazdu, wyjazdu, liczbę osób i kliknij szukaj.
Zobaczysz wtedy które apartamenty są dostępne

Rezerwacja

Zdjęcia
hotelu

Festiwal "Doładowanie 2014"

Festiwal "Doładowanie 2014"

PAUL DI’ANNO, były wokalista zespołu Iron Maiden, a także grup takich, jak Gogmagog, Praying Mantis, Killers, czy Battlezone, odwiedzi Łódź w 2014 r.! W dniach 7-11 kwietnia da aż 5 koncertów w 5 różnych miastach Polski, w ramach Festiwalu Doładowanie 2014. Będą to koncerty wyjątkowe – artysta deklaruje, że wkrótce po nich kończy przygodę z wykonywaniem utworów z repertuaru grupy Iron Maiden!

Jest to druga edycja imprezy. Festiwal w założeniu ma być największym objazdowym festiwalem w Polsce organizowanym przez muzyków dla muzyków.

W tym roku w klubie Luka usłyszymy m.in. Paula Di'Anno oraz legendarny już zespół Kreon. Oprócz nich na scenie wystąpią młode, nieznane szerszej publiczności zespoły: Scream Maker, Thermit, Titanium, Spirit i Lacrima.

Organizatorzy przygotowali także małą niespodziankę. Przy okazji każdego z koncertów odbędzie się MEET&GREET z Paulem Di'Anno. Niestety, maksymalnie 15 osób będzie mogło brać udział w takim pojedynczym spotkaniu. Wejściówki MEET&GREET dostępne są tylko w internecie na stronie:
doladowaniefest.8merch.com 

Bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu. Więcej informacji na Facebooku:

https://www.facebook.com/festiwaldoladowanie

 

Po koncertach zapraszamy do hotelu Stare Kino Cinema Residence przy Piotrkowskiej 120.