RezerwacjaOnline

Młodzi Artyści w Starym Kinie

Jest to nasz autorski cykl, który ma na celu promowanie i wspieranie młodych twórców, artystów amatorów oraz pasjonatów, którzy chcieliby się dzielić swoim zainteresowaniami ze światem. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy chcieliby zaprezentować w naszych filmowych wnętrzach swoje prace szerszej publiczności. Każde spotkanie przygotowujemy indywidualnie wraz z twórcą w zależności od specyfiki prac.Chcemy wspierać młodych twórców i pomóc im na drodze do wielkiej kariery. Nasz cykl odbywać się będzie co miesiąc w hotelu Stare Kino przy Piotrkowskiej 120 centrum Łodzi, gdzie dawniej mieścilo się pierwsze kino w Polsce. 

Zachęcamy do przesyłania prac filmowych, fotograficznych, malarskich, graficznych. Tworzysz rzeźby? Projektujesz? Twoją pasją jest typografia? Chcesz zostać projektantem? A może prowadzisz bloga,przeżyłeś ciekawą podróż i chcesz nam o niej opowiedzeć? Pokaż nam swoje prace!

Zgłoś się na adres: lukasz.ramus@cinemahotel.pl. Zapraszamy do kontaktu! 

Terminy najbliższych wystaw już wkrótce. 

Zobacz relacje z minionych wydarzeń.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij