Filmowa oferta kulturalna na wakacje w Łodzi!

Wakacyjna oferta kulturalna w Łodzi jest bardzo bogata. Jak przystało na filmowe miasto - podczas trwających wakacji możemy uczestniczyć w wielu pokazach plenerowych rozmieszczonych na terenie całej Łodzi. 

W tym roku szczególnie polecamy:

  • Letni Festiwal Filmowy - POLÓWKA 2017

Pokazy odbywają się codziennie po godzinie 21 w następujących lokalizacjach: poniedziałki - EC1, wtorki - Park na Zdrowiu, środa - Park Julianowski, czwartki - Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja (dach), piątki - EC1, soboty - Centralne Muzeum Włókiennictwa, niedziele - Park Podolski. Pełen repertuar znajdziecie na stronie wydarzenia www.polowka.com. Wstęp bezpłatny!

  • Letni Kinematograf Rozrywkowy z Muzeum Kinematografii

W te wakacje wyświetlane będą filmy przedstawiające przygody Jamesa Bonda. Pokazy odbywać się będą po zmroku w dwóch lokalizacjach: środy - Park Źródliska (filmy zrealizowane od końca lat 70. do pierwszego filmu z Danielem Craigiem w roli brytyjskiego agenta), piątki - Stary Rynek (filmy realizowane od 1962 do 1977 roku). Repertuar polówki znajdziecie tutaj. Wstęp bezpłatny!

  • Kino Łóżkowe podczas Transatlantyk Festiwal 2017

Festiwal rozpoczyna się już jutro i trwa do 21 lipca. Bilety na wydarzenie można zakupić przez oficjalną stronę wydarzenia (tutaj). Koszt jednego łóżka dla max. 3 osób to 30 złotych. Polecamy!

  • Kultura Na Bruku - pokazy z Kinem Trotuar

Łódzkie Centrum Wydarzeń zaprasza w czwartki na Piotrkowską (odcinek pomiędzy ulicą Zieloną a 6 Sierpnia) po godzinie 21. W repertuarze hity t.j. Sami Swoi, Vabank czy Nietykalni. Wszystkie tytuły znajdziecie tutaj. Wstęp bezpłatny!

  • Kino Perła na OFF Piotrkowska

Kino letnie prz Piotrkowskiej 138/140 odbywa się od środy do niedzieli po godzinie 21 przed klubem muzycznym DOM. Wstęp bezpłatny! Repertuar filmów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia www.kinoperla.pl

Spędź filmowe wakacje w Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close