Sala kinowa Stare Kino w Łodzi
Sala kinowa Piotrkowska Łódź
Stare Kino - sala kinowa

BookingOnline

Cinema

Stare Kino Old Cinema znajduje się w kompleksie obiektu Stare Kino w podwórzu przy Piotrkowskiej 120. Mieści się w klimatycznej piwnicy obiektu. To jedyne analogowe kino w Łodzi z historią polskiej kinematografii w tle. 

 

repertuarze kina znajdują się niszowe filmy polskie i zagraniczne, połączenie klasyki i nowości filmowych, filmowe wydarzenia specjalne, a także nietuzinkowe festiwale filmowe.

Klimatyczna sala kinowa Starego Kina to także idealna atrakcja specjalna uroczystości rodzinnej lub spotkania biznesowego. Z nami możesz zorganizować filmową niespodziankę dla najbliższych. Oferujemy wynajem kina na prywatne pokazy filmowe, sesje fotograficzne czy produkcje filmowe - sprawdź szczegóły. 

Czy znasz historię tego miejsca? Czy wiesz, że pierwsze stałe kino w Polsce mieściło się właśnie tutaj? W 1899 roku bracia Krzemińscy w Łodzi przy Piotrkowskiej 120 otworzyli "Gabinet Iluzji",dlatego w filmowych wnętrzach naszego obiektu reaktywowaliśmy kameralne kino, które kiedyś istniało w tym miejscu. 
Przeczytaj szczegółową historię.

Kino przy Piotrkowskiej 120

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close