Stare Kino w konkursie Hotel z pomysłem!

Miesięcznik Hotelarz jak co roku zorganizował konkurs Hotel z pomysłem. Wśród nominowanych znalazł się również nasz obiekt na Piotrkowskiej! Wszystkich, którym nasz obiekt skradł serce zapraszamy do wsparcia poprzez głosowanie! 

KONKURS HOTEL Z POMYSŁEM

Idea Konkursu Hotel z Pomysłem to przedstawienie ciekawych rozwiązań architektonicznych, które realizują pomysły o dużych walorach estetycznych oraz użytkowych. W założeniu jest również promowanie inicjatyw architektonicznych i designerskich.

Stare Kino Cinema Residence przydzielono do kategorii obiekt nieskategoryzowany, ponieważ jesteśmy obiektem innym niż wszystkie. Wyjątkowość miejsca jest ściśle związana z historią łódzkiej kinematografii, która została zamknięta w budynku przy Piotrkowskiej. To właśnie tu bracia Krzemińscy po raz pierwszy zaprezentowali kinematograf na ziemiach Łodzi, a także rozpropagowali tak piękną rozrywkę jaką jest kino. Klimat miejsca dodatkowo podkreślają tematyczne pokoje. Każdy z nich opowiada inną historię. Chcesz zatańczyć z Marylin Monroe lub zaśpiewać „Singin in the rain” z Gene’m Kelly? A może wolisz poczuć się jak agent 007? Możesz wybrać dla siebie pokój z 50 dostępnych i wiedz, że każdy z nich jest wyjątkowy. Dla naszych Gości przewidziane są codzienne seanse w klimatycznym kinie z ciepłym popcornem.

Hotel Stare Kino Łódź

 

 

 

 

 

GŁOSOWANIE W KONKURSIE HOTEL Z POMYSŁEM 2018

Serdecznie zapraszamy do oddawania swoich głosów na nasz obiekt w konkursie pod tym linkiem. Wasze poparcie liczy się dla nas podwójnie, Stare Kino istnieje dla Was i to właśnie Was będzie gościć w swoich murach! 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close