Konkurs – zaprojektuj filmowy mural!

Chciałbyś, by projekt Twojej grafiki stał się słynnym łódzkim muralem i zdobił ścianę przy Piotrkowskiej 120, w samym sercu Łodzi? Masz na to niepowtarzalną okazję – wystarczy wziąć udział w naszym konkursie! Sprawdź szczegóły.

Street art to jedna z wizytówek Łodzi, piękne ścienne grafiki znaleźć można w całej Łodzi, także przy naszym aparthotelu w głębi podwórza na ul. Piotrkowskiej 120. Obecnie ze ściany położonej naprzeciw naszego letniego tarasu spogląda Charlie Chaplin. Chcemy jednak, by nowy mural nawiązywał do historii miejsca jakim jest Stare Kino, a to właśnie tutaj Bracia Krzemińscy uruchomili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich w pierwszym polskim kinie „Gabinet Iluzji”.

KONKURS: ZAPROJEKTUJ FILMOWY MURAL

Fundacja Stare Kino ogłasza konkurs na projekt grafiki murala w Łodzi! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, bo zasady są bardzo proste - prześlij projekt grafiki murala nawiązującego do tematu przewodniego - Pierwsze kino – Gabinet Iluzji.

Zwycięzcę wybierzemy spośród wszystkich nadesłanych propozycji, na które czekamy pod adresem mailowym Fundacji Stare Kino: fundacja@fundacjastarekino.org. Ostateczny termin składania prac to 10 sierpnia 2019 r.

Szczegóły konkursu oraz regulaminznajdują się TUTAJ.

Zwycięzca będzie mógł uczestniczyć w przenoszeniu swojego projektu na mural i otrzyma nagrodę finansową w wysokości 500zł. Udział w naszym konkursie jest zupełnie bezpłatny!

Wyniki zostaną ogłoszone do 15 sierpnia 2019 r. Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia!

Konkurs na filmowy mural Łódź

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close