Stare Kino w finale konkursu Romance-TV Award!

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Stare Kino Cinema Residence znalazło się w finale konkursu Romance-TV Award, który wyłoni najbardziej romantyczny hotel w Polsce! Zachęcamy do głosowania!

Do finału konkursu zakwalifikowały się 24 hotele w Polsce, które oferują swoim gościom romantyczny pobyt z wyjątkową oprawą.

Cieszymy się, że nasz kameralny, wyjątkowy i filmowy wystrój oraz przygotowana oferta "Romantycznego, filmowego weekendu we dwoje" została doceniona przez organizatorów konkursu.

Teraz to Wy, możecie sprawić, że Stare Kino otrzyma nagrodę dla najpopularniejszego romantycznego hotelu w Polce. Głosowanie publiczności odbywa się przez stronę internetową www.romance-tv.pl//award. W zakładce Głosowanie należy wypełnić prosty formularz, uzasadniając, dlaczego Nasz obiekt zasługuje na miano najbardziej romantycznego w Polce. Głosowanie trwa do 23 lipca!

Warto głosować w konkursie, gdyż spośród wszystkich oddających swoje głosy, zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra romantyczny pobyt w zwycięskim hotelu. Może to być właśnie Stare Kino!

Zachęcamy do głosowania wszystkich wielbicieli Starego Kina.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close