BookingOnline

Warsztaty fotografii mobilnej

 

Stare Kino Cinema Residence wraz z Fundacją Via Art zaprasza na warsztaty fotografii mobilnej!

Warsztaty organizowane są w odpowiedzi na coraz powszechniejsze zjawisko fotografowania smartfonami. 

Skierowane są dla każdego, kto lubi fotografować telefonem komórkowym i chce poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą fotografii.

Uczestnicy warsztatów w Starym Kinie poznają podstawowe zasady fotografii, nauczą się kompozycji zdjęcia, dowiedzą się, jak kadrować czy też jaką przyjąć perspektywę. Podczas zajęć poznają także wybrane aplikacje do edycji zdjęć.

 

Warsztaty podzielone będą na III części:

I. Część teoretyczną, podczas której prowadzący zaprezentuje podstawowe zasady fotografii i ich wykorzystanie podczas fotografowania smartfonem

II. Część praktyczną, w której uczestnicy otrzymają 3 zadania fotograficzne, w tej części do dyspozycji uczestników będą wnętrza hotelu Stare Kino

III. Część analityczną - każdy uczestnik wybierając jedno zdjęcie będzie miał szansę na analizę fotografii przez prowadzącego


Warsztaty poprowadzi Dominika Bieniek-Gierszewska.
Świat jest dla niej pracownią. Uważnie szuka inspiracji wokół i wyzwala migawkę aparatu wtedy, kiedy serce mówi stop lub nagle krzyczy "chwytaj".
Dominika łączy pasję i zawód. Dzieli się wiedzą fotograficzną i artystyczną w trakcie prowadzonych przez nią warsztatów.
 

Zobacz relację z ostatnich warsztatów.

Dokładny termin najbliższych warsztatów już wkrótce. 

 

Zapisy na warsztaty:

Zapisy mailowe na adres: viaart@gmail.com

W temacie: fotografia mobilna, w treści: imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w warsztatach fotografii mobilnej.

Autorzy 10 najciekawszych odpowiedzi otrzymają potwierdzenie udziału w warsztatach. 

_______________

Współorganizator warsztatów: Fundacja Via Art

Wspiera tych, którzy kochają i czują sztukę fotografii. Via Art opiekuje się tymi, którzy bez dyplomów i domyślnego zawodu "artysta" widzą świat przez pryzmat swojego talentu i umiejętności. Fundacja zachęca do wychodzenia z szuflad i ukrytych folderów, by dzielić się radością fotografowania.

Patronat medialny:

mGSM.pl

Najstarszy, największy i najdokładniejszy polski katalog telefonów komórkowych. Można tam znaleźć dane techniczne, dostępność, porównania, opinie użytkowników, testy.

 Made in Lodzkie

Zajmuje się promocją i rozwojem Województwa Łódzkiego.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close