RezerwacjaOnline

Dojazd

Szukajcie nas pomiędzy Manufakturą a Targami Łódzkimi, w bezpośrednim sąsiedztwie słynnych restauracji, pubów oraz licznych atrakcji turystycznych. W okolicy znajduje się również OFF Piotrkowska, Pasaż Artura Rubinsteina, Aleja Gwiazd, Muzeum "Dętka" i wiele, wiele innych atrakcji.

 

Wskazówki dojazdu do hotelu

  • z kierunku Warszawa, Poznań, Gdańsk (z autostrad A1, A2):
  • zjazd z autostrady A2/A1 kierunek Łódź, ul. Strykowska (trasa 14), dalej ul. Kopcińskiego, w prawo w ul. Nawrot, w prawo w ul. Przędzalnianą, w lewo w ul. Tuwima oraz w lewo w ul. Piotrkowską.
  • z kierunku Warszawa, Poznań, Gdańsk (z autostrad A1, A2):
  • zjazd z autostrady A2/A1 kierunek Zgierz, trasa 71, dalej w kierunku trasy nr 1 na Łódź, w lewo trasą 91 ul. Łódzką/Zgierską, w prawo na drogę krajową nr 1/Al. Włókniarzy, w lewo pod estakadą w ul. Mickiewicza, w lewo w ul. Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa, dalej w lewo w Piotrkowską.
  • Z kierunku Kraków, Katowice:
  • trasa E75 w kierunku Al. Włókniarzy, następnie w prawo w Mickiewicza, w lewo w Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa
  • Z kierunku Wrocław (od strony Konstantynowa Łódzkiego):
  • z trasy 710 w prawo w drogę krajową nr 1/Al. Włókniarzy, w lewo pod estakadą w ul. Mickiewicza, w lewo w ul. Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa, dalej w lewo w Piotrkowską.

Parking hotelowy

Naszych Gości zapraszamy na prywatny, płatny parking, położony przy hotelu, w oficynie kamienicy. Koszt parkingu wynosi 15 zł/dobę hotelową. Parking przeznaczony jest wyłącznie dla samochodów osobowych. Wjazd na parking znajduje się od ul. Piotrkowskiej – głównej ulicy miasta, co powoduje, że koniecznie jest posiadanie ze sobą wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji, które uprawnia do jednorazowego wjazdu na ul. Piotrkowską mimo zakazu. Wydrukowaną rezerwację należy okazać w razie kontroli służb miejskich.W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc Stare Kino nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych. W celu weryfikacji dostępności miejsc na parkingu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod numerem telefonu 880 222 100. Zajmując miejsce parkingowe prosimy wybierać te, które są oznaczone tabliczkami lub banerem "Stare Kino".

W przypadku dużej ilości rezerwacji prosimy o kierowanie się na parking na ul. Nawrot 3/5, znajdujący się po prawej stronie, zaraz za skrzyżowaniem Zamenhofa/Piotrkowska. Parking położony jest nieopodal naszego hotelu - to tylko 2 minuty spaceru. Dla Gości Starego Kina obowiązuje preferencyjna cena 15 zł/dobę hotelową (14:00-12:00), zniżka obowiązuje na podstawie biletu parkingowego do uzyskania w recepcji hotelu.

Współrzędne GPS:

 51° 45'46.0'' N
19°27'27.9" E

( 51.762789, 19.457758 )

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij