RezerwacjaOnline

Restauracja

 

Stare Kino by Antoine Lopez

 


 

Filmowa restauracja a’la carte prowadzona przez francuskiego Szefa Kuchni Antoine Lopeza znajduje się na parterze hotelu Stare Kino w Łodzi. Zaaranżowana jest w fabrykanckim stylu z elementami dekoracji filmowej, posiada także otwartą kuchnię, dzięki której Goście mogą przyglądać się pracy kucharzy.

 ANTOINE LOPEZ - Szef Kuchni

Z pochodzenia Francuz, absolwent francuskiej uczelni gastronomicznej w Poitiers od ponad 20 lat podróżujący po świecie i zdobywający doświadczenie w najlepszych restauracjach między innymi w Paryżu, Genewie, Japonii i na Karaibach.

 

 

 

 


 

Restauracja a'la carte Galeria

Serce restauracji ze wspaniałościami z całego świata oraz otwartą kuchnią. W tej sali serwujemy potrawy z różnych zakątków - u nas możecie skosztować smaków kuchni m.in. japońskiej, francuskiej, belgijskiej, włoskiej, ale także łódzkiej kuchni regionalnej.Sala Galeria może pomieścić do 50 osób. Będą się tu odbywać cykliczne wystawy lokalnych artystów.

 

 

 


Zapraszamy Was

Restauracja a'la carte działa od wtorku do niedzieli. We wtorki, środy oraz czwartki zapraszamy Was od godziny 14 do godziny 22. W piątki i soboty jesteśmy dla Was otwarci do godziny 23. W niedzielę Restauracja działa do godziny 16. Nasza Kuchnia otwarta jest każdego dnia godzinę krócej. 

 

 

 

 


Rezerwacje i zapytania ofertowe

Manager Restauracji

Barbara Łukomska

e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl 

tel. +48 733 77 33 25

Media społecznościowe :  

Facebook Tripadvisor

 


 

Zapraszamy Was w piękną podróż po świecie smaków!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij