RezerwacjaOnline

Warunki rezerwacji

1. Płatność

W obiekcie akceptowane są następujące formy płatności:
Visa, Mastercard, Maestro, American Express, gotówka, przelew

2. Warunki rezerwacji

Zameldowanie: od 14:00
Wymeldowanie: do 12:00

Odwołanie rezerwacji/przedpłata:

W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji do 1 dnia przed datą przyjazdu nie obciążymy Cię opłatą za anulowanie rezerwacji.
W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji po tym terminie lub w przypadku niepojawienia się w Starym Kinie zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 100% opłaty za pierwszą noc.

Dzieci

Dziecko do lat 4, śpiące z dorosłymi lub we własnym łóżeczku i niewymagające pościeli nie ponosi żadnych opłat za pobyt.

Podczas dokonywania rezerwacji należy w formularzu wybrać liczbę osób nie uwzględniając takiego dziecka, a jedynie w polu "Uwagi" należy podać jego wiek.

Koszt dodatkowego łóżeczka dla dziecka to 20 PLN

Dzieci powyżej lat 4 liczone są jak osoby dorosłe.

Zamówienie dodatkowych łóżek ma miejsce na etapie składania rezerwacji.
Jeżeli na Twojej rezerwacji nie ma wyszczególnionych dodatkowych łóżek skontaktuj się z naszą recepcją.

Zwierzęta

Zwierzęta są akceptowane. Dodatkowa opłata wynosi 20 PLN.

3. Status rezerwacji

Dla Państwa wygody udostępniliśmy możliwość sprawdzenia aktualnego statusu rezerwacji.
Link do strony z statusem zamówienia jest dostępny w wiadomości e-mail wysłanej po dokonaniu rezerwacji.
Biorąc pod uwagę publiczny dostęp do ww. informacji, prezentowane są tylko informacje ogólne, z pominięciem danych osobowych.

4. Standardowe wyposażenie - STARE KINO CINEMA RESIDENCE:

Apartament

pościel, komplet ręczników, kosmetyki kąpielowe, TV LCD

Aneks kuchenny

sztućce, talerze, garnki, patelnie, szklanki, itp., kawa, herbata, woda mineralna dwupalnikowa płyta indykcyjna, ekspres do kawy, lodówkę, czajnik elektryczny

Dodatkowe wyposażenie

żelazko, deska do prasowania, suszarka

Internet

W całym obiekcie dostępna jest synchroniczna sieć internetowa o przepustowości 100 MBit/100MBit realizowana przez operatora NETIA.

CINEMA ROOMS: Na wysposażeniu pokoju znajduje się TV LCD oraz komplet pościeli, ręczników, kosmetyków kąpielowych, czajnik elektryczny i herbata.

PARKING

Naszych Gości zapraszamy na prywatny, płatny parking, położony przy hotelu, w oficynie kamienicy. Koszt parkingu wynosi 15 zł/dobę hotelową. Parking przeznaczony jest wyłącznie dla samochodów osobowych. Wjazd na parking znajduje się od ul. Piotrkowskiej – głównej ulicy miasta, co powoduje, że koniecznie jest posiadanie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji do wjazdu na ul. Piotrkowską. Nad bramą wjazdową znajduje się napis "STOPKLATKA". Wydrukowane potwierdzenie rezerwacji należy okazać w razie kontroli służb miejskich.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc Stare Kino nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych. W celu weryfikacji dostępności miejsc na parkingu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod numerem telefonu 880 222 100. Zajmując miejsce parkingowe prosimy wybierać te, które są oznaczone tabliczkami lub banerem "Stare Kino".

W przypadku dużej ilości rezerwacji prosimy o kierowanie się na parking na ul. Nawrot 3/5, znajdujący się po prawej stronie, zaraz za skrzyżowaniem Zamenhofa/Piotrkowska. Parking położony jest nieopodal naszego hotelu - to tylko 2 minuty spaceru.  Dla gości Starego Kina obowiązuje preferencyjna cena 15 zł/dobę hotelową (14:00-12:00).


Sprawdź jak dojechać do nas: http://goo.gl/JJHpgr

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij