Dzień Matki w Łodzi. Gdzie zabrać Mamę? 5 filmowych propozycji.

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi, gdzie możecie zabrać Wasze Mamy podczas tego dnia lub weekendu! Spędźcie z swoimi Ukochanymi Mamami dzień lub weekend na filmowo! 

1. Kolacja w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez 

Zabierz Mamę na wyjątkową kolację i spędźcie ten wieczór tylko ze sobą! Dania dla Was przygotuje nasz Szef Kuchni Antoine, a dla każdej Mamy do kolacji podany zostanie kieliszek wina musującego w prezencie! Zobacz menu naszej restauracji lub skuś się na sugestię Szefa. 

Restauracja Stare Kino Łódź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacji stolika możecie dokonać telefonicznie + 48 733 773 325 (w sobotę nasza restauracja czynna jest od godz. 19).

2. Filmowy wieczór w kinie

Kiedy ostatnio oglądałeś z Mamą film? A gdyby tak zabrać Mamę na seans filmowy do kameralnego kina Starego Kina? Piątek, sobota lub niedziela - każdego dnia znajdziecie coś dla siebie! Repertuar dostępny jest tutaj, ale pamiętaj, że możesz zorganizować także prywatny pokaz filmu, tylko dla Twojej Mamy i Ciebie! To prawdziwa gratka dla kinomanów, jesteśmy pewni, że każda Mama byłaby zachwycona taką niespodzianką. 

Kino w centrum Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Filmowy pobyt w Łodzi

Szukasz czegoś więcej? Chcesz zabrać Mamę na wycieczkę, a może weekend tylko dla Was? Zarezerwuj pobyt w naszych filmowych apartamentach w sercu Łodzi - wybierz ulubionego bohatera filmowego Mamy i cieszcie się wspólnym odpoczynkiem! 

Chcesz zrobić Mamie prezent na przyszłość? Możesz u nas nabyć elegancki voucher pobytowy (jego wartość zależy tylko od Ciebie) 

Voucher na Dzień Mamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Relaks w SPA 

Zabieganym Mamom z pewnością ta propozycja przypadnie do gustu najbardziej! Czy wiesz, że tuż obok Starego Kina znajduje się SPA Arkadia Urody? Wraz ze SPA przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę pobytową "Filmowy pobyt z relaksem w SPA". Na Gości naszego obiektu czekają także wyjątkowe zniżki! 

SPA Arkadia Urody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Wieczór z niezwykłą rozrywką w Virtual House 

To najbardziej nietypowy prezent dla Waszych Mam - dawka energii i adrenaliny w pierwszym w Polsce salonie wirtualnej rzeczywistości Virtual House! Salon znajduje się w podwórzu hotelu Stare Kino. Virtual House to 10 różnych stanowisk i 40 symulacji zabierających Was w niesamowite podróże! Rezerwacji dla Mamy i Ciebie możesz dokonać telefonicznie - +48 796 008 334. Dla Gości naszego hotelu załoga Virtual House przygotowała 10% rabatu! 

Stare Kino - Virtual House - rabat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje spodobają się Wam i Waszym Mamom, a już teraz niezależnie od tego w jaki sposób spędzicie ten dzień życzymy wszystkim Mamom wszystkiego co najlepsze! 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close