ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL!

W dniach 3-8 października 2017 zapraszamy do Łodzi na 11 edycję Łódź Design Festival!

Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest „OD.NOWA”. Wystawy, wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty będą skoncentrowane wokół tematyki współczesnego wzornictwa w kontekście projektowania na nowo.

Stare Kino Cinema Residence, jako jeden z obiektów festiwalowych serdecznie zaprasza na wydarzenie!

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Powstał w 2007 roku, jego celem była prezentacja działań i osiągnięć polskiego wzornictwa. Obecnie program festiwalu obejmuje wystawy kuratorskie, tworzone w odniesieniu do corocznego hasła przewodniego, konkurs dla nowych, młodych projektantów chcących zaistnieć w świecie projektowania i designu oraz warsztaty dla rodzin z dziećmi, plebiscyty wyłaniające najlepsze wdrożenia użytkowe czy open programme, który jest szansą dla nowych instytucji, artystów i projektantów, którzy chcą stać się częścią ŁDF. 

Łódź Design Festival jest najważniejszym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. ŁDF wpisuje się również w strategię Łodzi, która buduje swoją nową tożsamość na przemysłach kreatywnych. Festiwal odwiedziło w trakcie dotychczasowych edycji ponad 350 000 osób z całego świata. Festiwal realizowany jest dzięki wieloletniemu wsparciu Miasta Łodzi oraz Mecenasa Festiwalu – Ceramiki Paradyż.

"OD.NOWA" ŁDF 2017

Na program festiwalu składa się blisko 30 wystaw oraz wykłady,spotkania, warsztaty, które od 3 października będą dostępne w centrum festiwalowym ART INKUBATOR w Fabryce Sztuki na ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Łódź Design Festival 2017

GODZINY OTWARCIA
3 października 18:00-22:00
4-6 października 10:00-20:00
7-8 października 10:00-21:00

KARNETY
50 zł 
Upoważniają do wielokrotnego wstępu na wszystkie wystawy w Centrum Festiwalowym oraz udziału w wybranych wydarzeniach - uczestnictwo w niektórych możliwe jedynie do wyczerpania limitu miejsc; część wydarzeń wymaga dodatkowej rejestracji i/lub opłaty – szczegóły w programie zamieszczonym na stronie www.lodzdesign.com 

BILETY JEDNORAZOWE
10 zł Ulgowe dla uczniów i studentów
15 zł Normalne
Wstęp wolny na wystawy w Centrum Festiwalowym dla dzieci do lat 12, dla emerytów oraz dla wszystkich w dniu otwarcia festiwalu – 3 października.
Wszystkie bilety upoważniają do jednorazowego wstępu na wystawy w Centrum Festiwalowym.

Wszystkie bilety i karnety dostępne będą w godzinach otwarcia festiwalu, w biurze festiwalowym na Tymienieckiego 3.

Pełen program festiwalu możecie znaleźć tutaj.


Stare Kino Cinema Residence jako obiekt festiwalowy zaprasza do filmowych apartamentów przy Piotrkowskiej 120! Dla gości festiwalowych - na hasło "ŁDF ODNOWA" udzielamy 10% rabatu na noclegi.

Rezerwacje telefoniczne pod numerami 42 207 27 27 oraz 880 222 100 lub mailowo booking@cinemahotel.pl.

Czy wiesz, że nasz obiekt nie jest dziełem przypadku? Więcej o historii tego miejsca możesz przeczytać tutaj.


Serdecznie zachęcamy do udziału w Festwialu! Dla przypomnienia, sprawdź co działo się w zeszłym roku.

Do zobaczenia w Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close