Koncert QUEEN i Adama Lamberta w łódzkiej Atlas Arenie!

Już w najbliższy poniedziałek - 6 listopada - polecamy koncert, na który czeka wielu fanów muzyki. W Atlas Arenie wystąpi legendarny zespół QUEEN wraz z Adamem Lambertem! Nie możecie tego przegapić!

 

*Dla Gości Starego Kina przygotowaliśmy niespodziankę! Wszystkich wybierających się na koncert zawiezie pod halę zabytkowy Czerwony Ikarus! Odjazd o godzinie 18:45!*

ZESPÓŁ QUEEN

Brytyjski zespół rockowy założony w 1970 roku w Londynie przez Briana Maya, Rogera Taylora oraz Freddiego Mercury'ego. Rok później dołączył do grupy basista John Deacon.

Muzyka Queen odznacza się różnorodnością brzmienia, sprawiającą, że zespół trudno jest przypisać do konkretnego stylu. Większość utworów nosi cechy rocka i jego odmian oraz, w pewnym stopniu, muzyki pop. Charakterystyczną cechą zespołu są też wielowarstwowe aranżacje, harmonie wokalne oraz aktywny udział publiczności podczas koncertów.

Po śmierci Freddiego Mercury'ego w 1991 roku zespół nie zawiesił działalności. Od 2004 do 2009 roku Brian May i Roger Taylor współpracowali z Paulem Rodgersem i działali pod szyldem Queen + Paul Rodgers. Rodgers nie był jednak formalnym członkiem Queen. Od 2012 roku muzycy współpracują z Adamem Lambertem i występują pod szyldem Queen + Adam Lambert.

Zespół, w związku z tegoroczną trasą koncertową, przygotował całkowicie nowe show, wsparte najnowocześniejszą produkcją. Z kolei wybór repertuaru bez wątpienia podkreśli 40. rocznicę wydania najgłośniejszego albumu formacji Queen „News of the World” z 1977 roku, który zawiera najbardziej rozpoznawalne utwory, takie jak: „We Will Rock You”, czy „We Are the Champions”. Trwająca trasa koncertowa będzie zawierała wszystkie znane hity zespołu, ale pojawią się również inne utwory w zupełnie nowych aranżacjach.

KONCERT QUEEN+ADAM LAMBERT W ŁODZI

Zespół Queen to jedna z największych legend światowej muzyki. Grupa, która odniosła megasukces. Zespół będący inspiracją dla wielu innych wybitnych gwiazd. Mający miliony fanów na całym świecie. Teraz nadszedł czas na wyczekiwany przez wielu fanów koncert w Polsce!

Koncert odbędzie sie 6 listopada 2017 roku w łódzkiej hali Atlas Arena (al. Bandurskiego 7).

Otwarcie bram: 18:30

Rozpoczęcie koncertu: 20:30

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem, organizatorzy polecają wcześniejsze przybycie do Atlas Areny!

Koncert Queen+Adam Lambert w Łodzi!


NIESPODZIANKA DLA GOŚCI STAREGO KINA!

Wychodząc Państwa potrzebom naprzeciw, chcielibyśmy poinformować, że przygotowaliśmy niesamowitą niespodziankę. Wszystkim gościom, którzy wybierają się ze Starego Kina na koncert do Atlas Areny w dniu 6.11.2017, zapewniamy bezpłatny przejazd w jedną stronę zabytkowym Czerwonym Ikarusem. Zbiórka w restauracji hotelowej o godzinie 18:45 przy recepcji hotelu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu dobra zabawa zacznie się zanim rozpocznie się wyczekiwany koncert.

Czerwony Ikarus - przejazd na koncert ze Starego Kina

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ŁODZI!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close