5 najciekawszych koncertów w łódzkiej Atlas Arenie w 2019 roku!

W łódzkiej Atlas Arenie odbywają się największe koncerty w Łodzi - w roku 2019 do Łodzi przyjadą największe gwiazdy muzyki rockowej, popowej i hiphopowej. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych koncertów i specjalną ofertę pobytową z komfortowym noclegiem po koncertach

W 2019 roku w Łodzi koncerty zagrają: 

1. SLASH 

Jeden z najsłynniejszych brytyjskich gitarzystów rockowych, który zasłynął z występów z Guns N'Roses zagra w Łodzi już 12 lutego! Łódź jest jednym z miast europejskiej trasy koncertowej, podczas której zaprezentowana zostanie solowa płyta Slasha - "Living The Dream".

Slash w Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.02.2019 
Godz. 20:00

2. NICKY MINAJ

Legendarna gwiazda hip-hopu Nicki Minaj oraz Future wyruszają wspólnie w trasę koncertową! Artyści po raz pierwszy pojawią się w Polsce, 24 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Koncerty będą promować album "Queen". 

Nicky Minaj & Future w Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.02.2019
Godz. 20:00

3. FLORENCE + THE MACHINE

Florence Welch wraz z zespołem w Polsce! Artystka zaprezentuje najnowszy album "High As Hope", który okrzyknięty został najbardziej osobistym krążkiem w jej karierze. Florence + The Machine w Łodzi wystąpią 15 marca. Przed koncertem Florence na scenie zaprezentują się Young Fathers! 

Florence w Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.03.2019 

4. LENNY KRAVITZ 

Uważany za jednego z najlepszych muzyków rockowych - Lenny Kravitz w Łodzi wystąpi 8 maja! Na swoim koncie ma 10 albumów studyjnych, do Polski powróci promować nowy krążek - Raise Vibration, która jest mieszanką kilku gatunków muzycznych od rock'n'rolla do soulu. 

Lenny Kravitz w Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.05.2019 
Godz. 20:00


5. MICHAEL BUBLE

Kanadyjski artysta przyjedzie do Polskie we wrześniu, a na koncercie zaprezentuje nowy album - "Love". Na płycie Buble wraca z klasykami muzyki popularnej (m.in. "My Funny Valentine") a także premierowymi kompozycjami. W Łodzi Michael Buble zagra 19 września 2019 roku. Zapowiada się niezwykły koncert! 

Michael Buble w Łodzi

19 września 2019 


 

OFERTA KONCERTOWA HOTELU STARE KINO

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na koncerty ulubionych artystów do hali Atlas Arena i noclegów w naszych filmowych apartamentach w hotelu w centrum Łodzi! Przygotowaliśmy dla Was koncertową ofertę specjalną w ramach której oferujemy Wam:

  • pobyt w komfortowym pokoju 2-osobowym ze śniadaniem
  • przedłużenie doby hotelowej
  • przejazd na koncert wyjątkowym autobusem - Czerwonym Ikarusem!* 

Czerwony Ikarus - hotel Stare Kino Łódź

 

 

 

 

 

*Atrakcja jest ważna przy grupie min. 15 osób. Prosimy o zgłaszaniu chęci skorzystania z Czerwonego Ikarusa podczas dokonywania rezerwacji. 

Do zobaczenia w koncertowej Łodzi! 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close