Gdzie spędzić Sylwestra w Łodzi?

Grudzień za pasem, do Świąt Bożego Narodzenia zostały już tylko kilka dni, jeśli jeszcze nie masz planów na sylwestrowe szaleństwo to idealna okazja, by zacząć planować jak powitasz Nowy Rok. Dziś zaprezentujemy 5 propozycji, które pomogą wspaniale pożegnać rok 2019 w Łodzi!

1. Miejski Sylwester i kolorowy pokaz dronów w Manufakturze

W tym roku Łódź dołączyła do grona miast, które organizuje Sylwester przyjazny dla środowiska oraz zwierząt, dla których ten dzień jest niezwykle stresujący ze względu na wszechobecny huk petard i fajerwerków. Idąc z duchem czasu włodarze miasta zadecydowali o zrezygnowaniu z tradycyjnego pokazu pirotechnicznego, które zastąpi pokaz roztańczonych dronów podświetlanych kolorowymi diodami led Air Show.

To niezwykłe widowisko będzie oparte na zdalnym sterowaniu dronów oraz możliwości zaprogramowania dowolnych figur, które będą tworzone w rytm muzyki, a konfiguracje będą nawiązywały do miasta Łodzi i jego symboli.

Impreza organizowana jest przez Łódzkie Centrum Wydarzeń i odbędzie się na rynku łódzkiej Manufaktury. Udział w pokazie jest bezpłatny.

2. Filmowy Sylwester w Starym Kinie

Jeśli jesteś miłośnikiem kina i chcesz spędzić Sylwestra w klimatycznym miejscu to zapraszamy serdecznie do Starego Kina! Zabierzemy Cię we wspaniałą podróż do świata filmu, a sylwestrowy wieczór spędzisz w towarzystwie największych gwiazd kina jak Leonardo Di Caprio czy Marylin Monroe. A wszystko w klimatycznej sali kinowej w samym sercu Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 120.

Nasza sylwestrowa propozycja to nie tylko filmowe seanse, ale także smakowite przekąski oraz filmowe koktajle, których napijesz się w naszym filmowym barze Stopklatka.

Filmowy Sylwester 2019/2020 w Starym Kinie obejmuje:

  • Nocleg w pokoju 2-osobowym​
  • 2 dedykowane seanse filmowe w naszej kameralnej sali kinowej (19:00 - Mężczyźni wolą blondynki, 21:30 - Wielki Gatsby (rok. prod. 2013))
  • Popcorn w czasie seansu
  • Wspólny toast szampanem o północy w barze
  • 3 filmowe drinki na osobę (Bar z muzyką filmową czynny od 18:30 do 1:00)
  • Zimne przekąski w formie fingerfood (serwowane w przerwie między filmami)
  • Pyszna zupa (serwowana w przerwie między filmami)
  • 2 śniadania w formie bufetu w restauracji (śniadanie serwowane do godz. 12:00)
  • Przedłużenie doby hotelowej (wymeldowanie do godz. 13:00)

Filmowy Sylwester w Starym Kinie możliwy jest także bez noclegu.

Jeśli chcesz spędzić sylwestrowy wieczór w filmowym klimacie bez konieczności korzystania z noclegu to zapraszamy serdecznie do wykupienia specjalnego sylwestrowego vouchera.

Pomysł na Sylwestra w Łodzi

3. Domowa prywatka w gronie znajomych lub rodziny

Sylwester spędzony w górach czy nad morzem to wspaniała okazja do zwiedzenia Polski, ale szampańska zabawa w domowym zaciszu wraz z bliskimi przyjaciółmi to także świetna propozycja. Nie trzeba wyjeżdżać z Łodzi, by świetnie się bawić! W końcu czy można uczcić lepiej pożegnanie Starego Roku i powitanie tego Nowego niż w gronie najbliższych w ukochanym mieście? Kilka smacznych potraw na ciepło lub zimno, szampan z bąbelkami, ulubiona muzyka i można bawić się do białego rana.

Jeśli chcesz, by impreza w gronie najbliższych nabrała dodatkowego charakteru zaproponuj np. motyw filmowy czy specjalny dresscode. W ostatnich latach bardzo popularne stały się przyjęcia nawiązujące do lat 80. czy 90. czy do konkretnych produkcji filmowych. Impreza w stylu filmów Quentina Tarantino czy dresscode, który zakłada ubranie tylko odzieży z ubiegłej epoki na pewno zapewni niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo śmiechu.

4. Klubowa impreza do białego rana

Kochasz dobrą zabawę, głośną muzykę i możesz przetańczyć całą noc? W takim razie klubowy Sylwester do propozycja idealna dla Ciebie. Zbierz grono przyjaciół i wybierzcie się wspólnie do jednego z roztańczonych łódzkich klubów, gdzie hucznie powitacie Nowy Rok 2020.

5. Teatralna alternatywa dla hucznego świętowania

Jeśli nie jesteś zwolennikiem hucznych imprez w klubie czy w domu, ale chciałbyś spędzić Sylwestra w kontakcie ze sztuką oraz kulturą, to wiele łódzkich teatrów organizuje sylwestrowo-noworoczne pokazy sztuk oraz koncerty. Operowe arie, komedie, które rozśmieszą do łez czy koncerty pełne niezapomnianych przebojów, to wszystko czeka na fanów łódzkich teatrów.

Pożegnaj Stary Rok jak należy i wybierz jedną z naszych 5 propozycji na spędzenie idealnego Sylwestra w Łodzi!

Szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku życzy cały zespół Starego Kina!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close