Koncert Ennio Morricone w Łodzi!

Już 14 października (sobota) łódzka Atlas Arena rozbrzmi najpopularniejszymi utworami muzyki filmowej. Zapraszamy na koncert wirtuoza - Ennio Morricone! Włoski kompozytor i dyrygent, zdobywca najważniejszych nagród w branży muzycznej wystąpi przed łódzką publicznością. Polecamy!

Gości Starego Kina wybierających się na koncert zawiezie zabytkowy Czerwony Ikarus! Odjazd o godzinie 18:45!

ENNIO MORRICONE

Jest autorem muzyki do ponad 500 filmów, laureatem Oscarów, Złotych Globów oraz innych znaczących nagród. Wiele obrazów, do których komponował ścieżkę dźwiękową, to ikony światowej kinematografii. Ennio Morricone należy do grona najlepszych współczesnych kompozytorów filmowych. Przez niemal 60 lat aktywności wydawane na płytach soundtracki zdobyły ponad 40 różnych nagród w kategoriach związanych z muzyką filmową. Sam Ennio Morricone dziesięć lat temu został laureatem nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za całokształt twórczości. Ale dopiero rok temu doczekał Oscara za muzykę do filmu Quentina Tarantino pt. „Nienawistna ósemka”. Wcześniej był do niego pięciokrotnie nominowany.

Przez 60 lat Ennio Morricone skomponował ścieżki dźwiękowe do takich znanych filmów, jak wspomniana już „Nienawistna ósemka”, „Malena” - obydwa obrazy obsypane zostały wieloma nagrodami, a także:   „Nietykalni”, „Misja”, „Dawno temu w Ameryce”, „Cinema Paradiso”, „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie” „Za garść dolarów”, „Rydwany ognia”, „Papież, który został człowiekiem”, „Los utracony” oraz „1900: człowiek legenda”.

Pomimo dobiegającej dziewięćdziesiątki, Ennio Morricone jest wciąż aktywnym twórcą, koncertującym na całym świecie, prowadząc orkiestry symfoniczne i wieloosobowe chóry.

KONCERT W ATLAS ARENIE W ŁODZI

Koncert włoskiego kompozytora odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 października 2017 roku w Atlas Arenie (al. Bandurskiego 7).

Otwarcie bram o godzinie 18:00

Rozpoczęcie koncertu o godzinie 20:00

Koncert Ennio Morricone w Łodzi!


ATRAKCJA SPECJALNA DLA GOŚCI STAREGO KINA!

Wszystkich Gości Starego Kina wybierających się na koncert zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego przejazdu do Atlas Areny zabytkowym Czerwonym Ikarusem!

Zbiórka przed wejściem głównym do obiektu, odjazd o godzinie 18:45!

Ikarusem na Koncert Ennio Morricone


Czy wiecie, że w Starym Kinie znajduje się apartament, do którego muzykę skomponował Ennio Morricone? Zachęcamy do spędzenia pobytu w apartamencie "Dawno temu w Ameryce" oraz skorzystania z naszej specjalnej oferty koncertowej!

Apartament


Zapraszamy na koncerty do Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close