Koncert Florence + The Machine w Łodzi i dojazd Czerwonym Ikarusem!

15 marca na deskach łódzkiej Atlas Areny wystąpi charyzmatyczna Florence Welch wraz z zespołem! A my przygotowaliśmy dla naszych Gości wyjątkowy przejazd na koncert! 

Florence + The Machine

Ten indie rockowy brytyjski zespół powstał w roku 2007. Na jego czele stoi Florence Welch - niezwykle utalentowana i charyzmatyczna wokalistka. Pierwszy album grupy zatytułowany Lungs został wydany w roku 2009, a single z płyty pojawiały się w wielu filmach i serialach. Drugi album zespół wydał w roku 2011 - był to krążek Ceremonials. Trzecia płyta Florence + The Machine pod tytułem How Big, How Blue, How Beautiful została wydana w roku 2015. W grudniu tego roku artyści wystąpili na deskach łódzkiej Atlas Areny, w tym roku powracają z nowościami... 

Florence + The Machine z nową płytą w Łodzi 

15 marca 2019 w Łodzi zespół wystąpi z płytą "High As Hope" - najbardziej osobistym krążkiem w karierze. Florence opowiada w nim o młodości w Londynie, o rodzinie, o związkach i sztuce. "High As Hope" to pierwszy album, w którym wokalistka objęła funkcję współproducentki. 

Na deskach łódzkiej Atlas Areny zespół zaprezentuje najnowsze utwory, ale fani z pewnością będą czekać także na największe hity! 

Florence w Łodzi

 

Przejazd Czerwonym Ikarusem dla Gości hotelu Stare Kino 

Wszystkich Gości, którzy posiadają rezerwację noclegu w Starym Kinie zapraszamy na darmowy przejazd wyjątkowym, Czerwonym Ikarusem do Atlas Areny. Zbiórka przed bramą wjazdową o godzinie 18:00. Zapraszamy do skorzystania z przejazdu! 

Czerwony Ikarus Hotel Stare Kino

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close