"Leonardo da Vinci - energia umysłu" - wystawa w EC1!

Już od 24 listopada w łódzkich wnętrzach EC1 będzie można oglądać niezwykłą wystawę "Leonardo da Vinci - energia umysłu" - to pierwsza tego typu realizacja w Polsce. Sprawdź co znajdziesz na wystawie! 

Pierwsza wystawa o Leonardo da Vinci w Polsce 

Na wystawie znajdzie się 70 eksponatów, 40 historycznych modeli oraz 46 instalacji multimedialnych. Wszystkie wymienione elementy są związane z działalności najsłynniejszego wynalazcy na świecie. Wystawa jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Eksponaty obrazują powstawanie wynalazków, które znamy i które działają do dziś. Na wystawie zobaczymy także sposób pracy inżyniera oraz wygląd pierwszych maszyn latających. Celem wystawy jest przekazanie dodatkowej wiedzy o wynalazkach Leonardo. Polska jest ostatnim przystankiem wystawy, która do tej pory prezentowana była w Paryżu, w Monachium, Sao Paulo czy w Londynie. 

Łódź i EC1 jako miejsce wystawy

EC1 to najlepsze miejsce na tak obszerną wystawę. Zabytkowe wnętrza podkreślą efekty espozycyjne, a miasto Łódź oprócz wystawy chętnie zaprezenuje przybyłym turystom swoje nieodkryte walory kulturalne. 

Zapraszamy na wystawę do Łodzi!

Stare Kino serdecznie poleca wystawę "Energia umysłu" i zaprasza do noclegu w swoich filmowych apartamentach (istnieje możliwość rozliczenia biletów wraz z usługą noclegową). 

Do zobaczenia w EC1!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close