XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych!

Już jutro rozpoczynają się największe w Polsce, jubileuszowe targi sprzętu filmowego, fotograficznego oraz multimedialnego. XX edycja Targów Film Video Foto odbędzie się w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich przy alei Politechniki w dniach 6-8 kwietnia 2017. Nie może Was tam zabraknąć!

"Podczas Targów FILM VIDEO FOTO zostanie zaprezentowana szeroka oferta najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i wideo-filmowych oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku, a także postprodukcji. Przez trzy dni targowe pasjonaci fotografii i filmu zapoznają się z nowościami czołowych producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy."

Tegoroczna edycja przewiduje 3 dni wystaw: czwartek to dzień przeznaczony dla profesjonalistów na spotkania biznesowe, w piątek oraz sobotę uczestniczyć w targach mogą wszyscy pasjonaci fotografii, tworzenia filmów i zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami multimedialnymi. Wejście możliwe jest za okazaniem zaproszenia, bądź zakupionego biletu wstępu.

Wszystkie podstawowe informacje organizacyjne znajdziecie klikając tutaj.

Stare Kino serdecznie poleca!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close