"Dwa światy. Kuba i USA, czyli rum z colą" wystawa fotografii w Starym Kinie!

Interesujesz się fotografią, a do tego chciałbyś wybrać się w podróż za ocean? Stare Kino Cinema Residence serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii "Dwa światy. Kuba i USA czyli rum z colą", który odbędzie się 30 marca (czwartek) od godziny 18:00 przy Piotrkowskiej 120. Wernisażowi będzie towarzyszyć pokaz slajdów z opowieściami autorki - Agnieszki Miszczobrockiej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Podczas spotkania autorka zdjęć spróbuje pogodzić te dwa jakże odmienne światy, opowie o swoich często niewiarygodnych przygodach, niesamowitym farcie w drodze, rozprawi się z mitami na temat Amerykanów i Kubańczyków oraz udzieli praktycznych rad odnośnie pytań: co, dlaczego, gdzie i za ile w miastach takich jak: San Francisco, Sacramento, Las Vegas, Seattle, Portland, Havana, Trynidad i Cienfuegos.

Agnieszka Miszczobrocka
Anglistka, fotograf, „ Koziołek Matołek”, który błąka się po całym świecie w poszukiwaniu siebie. Z podróży przywozi mnóstwo zdjęć, które publikuje głównie na Click Luck Club. Artystka brała udział w kilku wystawach zbiorowych. Jej fotografie można było zobaczyć między innymi na wystawie „ Ziemia Obiecana” w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi oraz w Bałuckim Ośrodku Sztuki Lutnia, gdzie jej zdjęcie zdobyło pierwsze miejsce w plebiscycie na zdjęcie roku 2015. Artystka chętnie dzieli się swoimi przygodami, inspirując innych. Jej dewiza życiowa brzmi: „happiness is only when shared.’’Czyli szczęśliwym ten kto się dzieli.

Wydarzenie możecie śledzić na Facebooku. Polecamy też fanpage Starego Kina oraz nasz Instagram.

Stare Kino zaprasza na wernisaż oraz prelekcję z loteryjną niespodzianką!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close