"Dziewczyna z perłą" w Starym Kinie!

Serdecznie zapraszamy na ostani film z marcowego repertuaru naszego kina! Wyjątkowo, projekcja filmu odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia o godzinie 19:30. Z taśmy 35 mm zostanie wyświetlony film "Dziewczyna z perłą".

"Dziewczyna z perłą" to film opowiadający historię powstania jednego z najsłynniejszych obrazów Jana Vermeera o tym samym tytule. 

W rolach głównych Colin Firth oraz Scarlett Johansson.

Bilety w cenie 10zł/sztuka dostępne są w recepcji Starego Kina. Jeśli interesuje Cię zakup online skontaktuj się z booking@cinemahotel.pl

Repertuar na miesiąc kwiecień zostanie opublikowany już niedługo! Bądźcie na bieżąco i śledźcie fanpage naszego kina na Facebooku

***

Dwa projektory z lat '70, terkot taśmy 35 mm, czerwone fotele rodem z PRL, a wszystko w miejscu, gdzie istniało pierwsze kino w Polsce!
Nasze kameralne, analogowe kino powstało na początku 2016 roku na cześć wydarzeń z roku 1899, kiedy to bracia Antoni i Władysław Krzemińscy otworzyli pierwsze, stałe kino na ziemiach polskich. Naszą misją jest przywoływanie wspomnienia dawnych bioskopów. Wszystkie filmy odtwarzamy ze starych projektorów na 35 mm taśmy.
Więcej o historii naszego kina możecie przeczytać tutaj.

Do zobaczenia w Starym Kinie przy Piotrkowskiej 120!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close