FILMOWY (TY)DZIEŃ KOBIET W STARYM KINIE!

Nie wyobrażamy sobie życia bez kobiet, a w tym roku ich święto będziemy obchodzić przez cały tydzień!

Serdecznie zapraszamy na FILMOWY (TY)DZIEŃ KOBIET w Starym Kinie. Na ekranie naszego kameralnego kina zagości francuski film "Party Girl".

PARTY GIRL

"Party Girl" to realistyczny portret silnej i wolnej kobiety jaką jest Angélique. To kobieta pełna wdzięku i energii, która nie wpisuje się w typowy obraz kobiety w średnim wieku. Wszystko przez wykonywaną przez siebie pracę. Jest najstarszą wśród kobiet pracujących w nocnym barze.

Angélique lubi się bawić i przebywać w towarzystwie mężczyzn. Niespodziewanie będzie musiała zdecydować - czy dalej będzie chciała pracować w klubie czy zechce zmienić swoje życie i ustatkować się u boku zakochanego w niej mężczyźnie.

"Party Girl" to realistyczny obraz kobiety, która wybrała życie poza granicami obyczajów i zasad tradycyjnego społeczeństwa. Prasa uznała film za czuły i ciepły portret kobiety innej niż wszystkie. Oglądający mogą poczuć się, jakby oglądali fragment prawdziwego życia kobiety.

Filmowy (TY)DZIEŃ KOBIET w Starym Kinie

Film nagrodzony podczas Festiwalu w Cannes w 2014 roku Złotą Kamerą za najlepszy debiut. Scenariusz filmu oparty jest na prawdziwej historii matki jednego z reżyserów - która w filmie zagrała samą siebie.

(TY)DZIEŃ KOBIET W STARYM KINIE

"Party Girl" w wersji cyfrowej zagości na ekranie Starego Kina od 4 do 11 marca 2018.

Projekcje odbywać się będą codziennie o godzinie 18:00 (czas trwania 96 min.).

Bilety w cenie 16 zł do nabycia w recepcji Starego Kina.


Zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet razem z nami! Drogie Panie: zabierzcie ze sobą swoją przyjaciółkę, mamę, siostrę, koleżankę. Drodzy Panowie: to świetny pomysł na prezent dla swojej ukochanej!

Zaznaj filmowego klimatu Starego Kina! Czekają na Was stylowe, czerwone fotele oraz mini popcorn!

Pełen repertuar naszego kina znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia przy Piotrkowskiej 120!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close