Kolacja z muzyką na żywo na Dzień Kobiet w Starym Kinie!

Serdecznie zapraszamy na pierwszą kolację z muzyką na żywo do naszej restauracji w nowej odsłonie. 7 marca świętować będziemy Dzień Kobiet, a kolację naszym gościom umili zespół Sin Trinity.

Kolacja z muzyką na żywo w centrum Łodzi

Zapraszamy przedstawicielki płci pięknej oraz jej towarzyszy na świętowanie wyjątkowej okazji, jaką jest Dzień Kobiet, przy smacznej kolacji i akompaniamencie zespołu Sin Trinity. Koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 7 marca br., będzie pierwszym z cyklu comiesięcznych wydarzeń muzycznych organizowanych w restauracji Stare Kino, która wraz z początkiem roku rozpoczęła działalność w nowej odsłonie.

Kolacja oraz koncert rozpoczynają się o godz. 19.00 w sobotę 7 marca 2020 r.

Zagra dla Państwa zespół Sin Trinity, w skład którego wchodzą:

Anna Krasnopolska – wokal

Kuba Dudek – gitara akustyczna

Anna i Kuba to dwójka przyjaciół, którzy coverują między innymi piosenki takich artystów jak: Adele, Lana del Rey, Coma, The Cranberries, Maroon 5 czy Dawid Podsiadło. Grupa świetnie czuje się w swoim towarzystwie i bawi się muzyką, co widać na ich koncertach. W repertuarze muzycznym z okazji Dnia Kobiet znajdą się na pewno najpiękniejsze piosenki o kobietach i dla kobiet oraz utwory w stylu filmowym.

Podczas kolacji wybór dań oraz alkoholi z karty. Przy dokonaniu rezerwacji wymagana jest przedpłata 100 zł, w całości do wykorzystania w restauracji.

Rezerwacje stolików:

restauracja@cinemahotel.pl

☎ +48 42 207 32 03

Kolacja z muzyką na żywo Stare Kino

Nowy szef kuchni – nowe menu

W nowym menu znajdą Państwo dania przygotowane przez nowego szefa kuchni Macieja Błasiaka, który zaprasza na łódzką kuchnię regionu oraz klasyczne dania, które są odpowiednie zarówno dla fanów mięsa jak i wegetarian.

W karcie znajdą Państwo ciekawe przystawki na mniejszy głód, sycące zupy oraz wspaniałe danie główna łączące ukochane smaki Polaków wraz z kulinarnymi odwołaniami do łódzkiej kuchni regionalnej. Zapraszamy także na wybór deserów oraz koktajli, które z przyjemnością przygotują dla Państwa nasi barmani.

Pełne menu restauracji dostępne TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do restauracji Stare Kino w samym sercu Łodzi, na ulicę Piotrkowską 120!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close