Kolacja z muzyką na żywo w restauracji Stare Kino!

30 sierpnia zapraszamy do naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez na kolację z muzyką na żywo! 

Kolacja z muzyką na żywo w restauracji Stare Kino 

Już 30 sierpnia o godz.19 zapraszamy na wyjątkową kolację z autorskim bufetem Szefa Kuchni Antoine Lopeza. Do kolacji dla naszych Gości zagra zespół Threedom. 

W autorskim bufecie Szefa Kuchni znajdą się sezonowe zupy, sałatki, zimne przekąski, wybór dań ciepłych, desery oraz lemoniada i woda. Koszt bufetu 69 pln. Na powitanie dla naszych Gości podamy kieliszek pigwówki. 

Przy grupach powyżej 8 osób - 10% rabatu. 

REZERWACJE STOLIKÓW:

tel. +48 42 207 32 03

Muzyka na żywo do kolacji 

Podczas kolacji butefowej w naszej restauracji zagra dla naszych Gości zespół ThreeDom. 

Trio, które nastrojowo interpretuje najbadziej znane, światowe standardy jazzowe i bossa novy - ''Fly me to the Moon'', ''Sweet Georgia Brown'', „Girl from Ipanema'' i wiele innych. Współtworzą go: Dominika Dudek (muzykoterapeutka i wokalistka jazzowa - m.in jedynego łódzkiego zespołu jazzu tradycyjnego Sweet & Hot Jazzband), Lucjan Wesołowski (multiinstrumentalista, muzyk z ponad 40 letnim doświadczeniem scenicznym zdobywanym w Polsce i na świecie, wydał 29 albumów z muzyką orientalną i jazzową. W projekcie Threedom akompaniuje na gitarach - akustycznej i elektrycznej.) Ignacy Baumberg (to ceniony łódzki perkusista, znany m.in. ze sławnego kiedyś zespołu rockowego ANEX).

Koncert z muzyką na żywo

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close