Młode filmy w Starym Kinie!

Młode filmy w Starym Kinie wracają! 10 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na seans oraz spotkanie z twórcami filmów "Apatia" oraz "Niebyt".

Tematem wieczoru będzie egzystencja, która odnosi się do świata pełnego cyfryzacji i wypaczenia emocji z jednostki ( film Apatia) oraz metafizycznego aspektu ujętego w filmie Niebyt.

Apatia to krótki filmik obrazujący współczesne uzależnienie od mediów społecznościowych, izolacje oraz idącą za tym samotność.

Niebyt to film, w którym główny bohater Lucjan po heroicznym czynie znajduje się na ulicach opustoszałego miasta. Zagubiony mężczyzna
poznaje na nowo otaczającą go przestrzeń oraz mierzy się ze swoimi lękami.
 

O TWÓRCACH


Aneta Bratkowska / kierownik produkcji / montaż / foto / grafika
"Swoją przygodę z fotografią zaczęłam od współpracy z początkującymi modelami oraz drobnymi pracami w studio; film to pasja, która towarzyszyła mi od najmłodszych lat, gdy wspinałam się na kanapę próbując dosięgnąć obrazu zza szkła; z wiekiem zapragnęłam tworzyć, a plastyczny kadr ożywiać ruchem i historią"


Kamil Bukłaha / reżyser / scenarzysta
"Od najmłodszych lat interesowałem się kinematografią gdzie jeszcze jako mały chłopiec brałem udział w licznych szkolnych występach teatralnych. W wieku 8 lat dostałem swój pierwszy aparat fotograficzny, dzięki któremu narodziła się pasja do tworzenia filmów. Nałogowo oglądałem kilka filmów dziennie, jednocześnie kręcąc swoje pierwsze amatorskie filmy. Wiele lat później po zakończeniu edukacji spełniałem swoją drugą wielką pasję jaką są podróże. Po kilkuletniej tułaczce osiedliłem się we Wrocławiu gdzie w roku 2015 założyłem niezależną grupę filmową TRIPARTstudio zrzeszającą pasjonatów kina w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu."


Spotkanie odbędzie się 10 XI 2016 o godz. 18:00
WSTĘP BEZPŁATNY


Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres booking@cinemahotel.pl lub pod numerem tel. 880 222 100.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close