Noc Muzeów 2018!

19 maja 2018 w całej Polsce rozpoczyna się kolejna edycja Nocy Muzeów - eventu podczas którego możliwe jest nocne zwiedzanie placówek muzealnych i kulturalnych. Wstęp do wyszystkich obiektów jest bezpłatny! Polecamy zwiedzanie muzeów w Łodzi!

W tym roku zapraszamy również do Starego Kina przy Piotrkowskiej 120! Dla odwiedzających udostępniamy naszą salę kinową, Galerię Plakatu Filmowego oraz nasze apartamenty.

STARE KINO PODCZAS NOCY MUZEÓW

Zwiedzanie naszego filmowego obiektu podczas Nocy Muzeów 2018 w Starym Kinie. Wycieczki będą rozpoczynać się pokazem kronik filmowych w naszym kinie. Pokazy podbywać się będą w godzinach: 19:00, 19:45, 20:30, 21:15, 22:00, 22:45 oraz 23:00.

Po każdym pokazie wraz z naszym przewodnikiem będziecie mogli zwiedzić Galerię Plakatu Filmowego - w której odnajdziecie najważniejsze zbiory twórców Polskiej Szkoły Plakatu, oraz nasze filmowe apartamenty dedykowane klasykom kina światowego.

Galerię Plakatu można zwiedzać bez przewodnika, poza wyznaczonymi turami w godzinach 19:00-23:30.

NOC MUZEÓW W ŁODZI

Zachęcamy do odwiedzenia podczas Nocy Muzeów w Łodzi pozostałych muzeów i placówek kulturalnych. Wśród atrakcji przewidziano zwiedzanie wystaw, kreatywne warsztaty, spacery oraz pokazy filmowe. Zwiedzanie wieczorową porą zaplanowano m.in. w Muzeum Miasta Łodzi, Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, Muzeum Komunikacji Miejskiej i Centralnym Muzeum Włókiennictwa. To także jedna z ostatnich okazji do obejrzenia eksponatów w Muzeum Kinematografii, które w najbliższym czasie czeka remont. 

Wszystkie obiekty udostępnione dla odwiedzających przedstawiamy Wam poniżej:

Noc Muzeów Łódź 2018 - lista obiektów i mapaNoc Muzeów Łódź 2018 - lista obiektów


Do zobaczenia podczas Nocy Muzeów w Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close