Nowe zimowe menu w restauracji!

Drodzy Goście, po przerwie adaptacyjno-remontowej nasza restauracja powraca wraz z nowym menu! Nasz Szef Kuchni Antoine po raz kolejny zaskakuje propozycjami w karcie! 

NOWE MENU

W nowym zimowym menu znajdziecie Państwo nieco więcej smaków z rodzimej Francji Antoine'a! Autorskie propozycje zaskoczą niejednego Gościa. W karcie znalazły się także typowo polskie smaki, które nasz Szef Kuchni wzbogacił swoimi ulubionymi dodatkami z dalekich podróży. Wśród propozycji nie mogło zabraknąć deski serów francuskich i zupy cebulowej. W propozycjach dań głównych znajdziecie Państwo m.in. fantastyczną jagnięcinę serwowaną z fasolą, golonkę w miodzie czy pstrąga z masłem migdałowym. Antoine w karcie przedstawia Państwu także desery w nowej odsłonie - szczególnie polecamy te francuskie m.in Paris Brest, czyli ptyś francuski. W tej odsłonie menu nasi Goście znajdą także dobrze znane desery - czekoladowy ganasz (deser, który wygrał podczas Święta Czekolady w roku 2017) oraz deser, który cieszył się ogromnym powodzeniem podczas Festiwalu Dobrego Smaku - tarta cytrynowa z pianką z nutą tymianku. Do kolacji polecamy Państwu także ogromnie winna z piwniczki Antoine, o których chętnie opowie nasza załoga! 

Tatar - restauracja Stare Kino Łódź

Jagnięcina - restauracja Łódź Piotrkowska

To jednak nie koniec nowości! Już niedługo odkryjemy przed Państwem kolejne niespodzianki, ale o tym za chwilę... 

Godziny otwarcia restauracji i rezerwacja stolików

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Piotrkowską 120 - nasza restauracja czynna jest od wtorku do soboty w godzinach wtorek, środa oraz czwartek 17-22, piątek i sobota 17-23. Rezerwacji stolików dokonywać możecie Państwo telefonicznie: +48 733 77 33 25.

Zachęcamy Was także do śledzenia nas na Facebooku oraz pozostawiania opinii na Tripadvisor!

Do zobaczenia w restauracji Stare Kino!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close