Noworoczne szkolenia i konferencje w Starym Kinie

Nowy Rok to nowe plany biznesowe, czas spotkań, szkoleń oraz konferencji. Spotkania takie warto organizować w dogodnej lokalizacji dla wszystkich uczestników. Łódź to idealne miasto na spotkanie dla biznesu. Stare Kino to najlepsza lokalizacja w samym centrum miasta.

Firmowe spotkania noworoczne w Starym Kinie

Z myślą o noworocznych szkoleniach i konferencjach stworzyliśmy dla Państwa dedykowane pakiety dla grup. Pakiety z promocyjnymi cenami obejmują: 

  • Wynajem sali szkoleniowej
  • Lunch 3-daniowy serwowany z napojami 
  • Przerwę kawową

Szczegółowa oferta znajduje się tutaj.

Sale konferencyjne w Łodzi

Podczas organizacji szkoleń oraz konferencji coraz większą wagę ogrywa charakter miejsca i lokalizacja. Nasze klimatyczne sale szkoleniowe nie są typowymi salami, charakteryzuje je łódzki sznyt oraz filmowy klimat. Posiadamy 3 sale konferencyjne, które pomieszczą odpowiednio do 35, 75 i 100 osób. Oprócz sal szkoleniowych proponujemy naszym Gościom także salę kinową, która idealnie wpasowuje się w mniej formalne spotkanie biznesowe. 

W okresie noworocznym proponujemy promocyjne pakiety na organizację spotkania biznesowego w naszym hotelu w centrum Łodzi. Zorganizuj noworoczne spotkanie firmowe w klimatycznych wnętrzach Starego Kina! 

Zapytania i rezerwacje: 

Dariusz Bugajny

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+ 48 575 133 220

Noworoczne spotkanie firmowe Łódź

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close