Ostatnie wolne terminy na wigilie firmowe w Starym Kinie

Grudzień to czas świątecznych przygotowań, refleksji, miłych spotkań przy wigilijnym stole wraz z najbliższymi, ale także i ze współpracownikami. W Starym Kinie zostały już ostatnie wolne miejsca na firmowe wigilie, które będą idealną okazją do podsumowań, snucia planów na kolejny rok czy złożenia świąteczno-noworocznych życzeń, a wszystko w dogodnej lokalizacji przy ulicy Piotrkowskiej.

Kolacja wigilijna dla firm w centrum Łodzi

Hotel Stare Kino położony jest w samym sercu Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 120, co stanowi bardzo dogodną lokalizację do organizacji spotkania świątecznego w gronie współpracowników. Dysponujemy 3 klimatycznymi i nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, a także salą restauracyjną oraz elegancką Galerią Plakatu Filmowego, w których możemy zorganizować świąteczne spotkania na wyłączność. Podczas firmowej wieczerzy wigilijnej w naszych salach konferencyjnych swobodnie ugościmy do 50 osób.

Świąteczne menu wigilijne

Nasze specjalnie przygotowane świąteczne menu łączy w sobie elementy staropolskiej tradycji z nowoczesnym podejściem do rodzimej kuchni. Kilka wariantów do wyboru ułatwi Państwu skomponowanie idealnego oraz smacznego menu skrojonego na miarę Państwa potrzeb. Ozdoby świąteczne oraz oprawa muzyczna dodatkowo umilą czas spędzony w naszych przestrzeniach.

Atrakcje specjalne podczas firmowej wigilii

Podczas kolacji, na Państwa specjalne życzenie, możemy także zorganizować dodatkowe atrakcje. Ponieważ nasz hotel silnie związany jest z historią kina proponujemy na przykład warsztaty filmowe, gry oraz quizy o tematyce filmowej bądź projekcje w kameralnej sali kinowej. Proponujemy także warsztaty kulinarne czy naukę tworzenia ozdób świątecznych, degustacje lokalnych piw, whisky oraz innych alkoholi.

Świąteczne upominki dla partnerów biznesowych i współpracowników

Kolacje wigilijne to także idealny moment na wręczenie współpracownikom świątecznych premii lub podarków. Jeśli poszukujesz nietuzinkowych prezentów możemy zaproponować:

  • vouchery podarunkowe na usługi naszego hotelu, restauracji oraz kina
  • pięknie zdobione wykonane ręcznie magnesy o łódzkiej tematyce
  • książki – o Łodzi, łódzkiej kuchni oraz zabytkach, a także o tematyce filmowej
  • inne gadżety na specjalne zamówienie

To już ostatni moment na dokonanie rezerwacji, gdyż do Świąt Bożego Narodzenia zostały już tylko dwa tygodnie! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zorganizowania klimatycznych spotkań firmowych z pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji:

Dariusz Bugajny

E- mail: dariusz.bugajny@cinemahotel.pl
Tel.: +48 575 133 220

Wigilia firmowa w Łodzi

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close