Poznaj Łódź: specjalny pakiet pobytowy dla miejskiego podróżnika

Zastanawiasz się czy warto przyjechać do Łodzi? Co w tym mieście jest ciekawego? Jakie atrakcje może zaoferować Łódź? Sprawdź nasz specjalny pakiet pobytowy Poznaj Łódź i odwiedź najciekawsze łódzkie miejsca. Przekonaj się z nami, że Łódź jest piękna!

ATRAKCJE ŁODZI 

Łódź to nieoczywiste i trudne miasto? Na pierwszy rzut oka być może! Przełam stereotypy i spakuj się na wyjazd do Łodzi! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet miejskiego podróżnika. Polecimy Ci najciekawsze atrakcje Łodzi, podpowiemy, jak dotrzeć do najciekawszych łódzkich miejsc. W Łodzi jest co robić! 

Zacznij od rezerwacji pobytu w hotelu Stare Kino, wybierz pakiet Poznaj Łódź i pakuj walizkę! Nasz hotel znajduje się w samym centrum Łodzi, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej - to idealny punkt rozpoczęcia zwiedzania miasta! W Twoim pokoju będzie na Ciebie czekać zestaw powitalny miejskiego podróżnika, z Recepcji możesz odebrać bilet do wybranego muzeum, a jeśli chcesz poruszać się po Łodzi komunikacją miejską wykorzystaj bilet turystyczny. 

Poznaj Łódź - ulica Piotrkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zacznij od spaceru ulicą Piotrkowską - zajrzyj do słynnych łódzkich podwórek i podwórzy. Skręcając z bramy Starego Kina w lewo możesz dotrzeć do centrum OFF Piotrkowska, skręcając w prawo możesz zobaczyć m.in. łódzkie woonerfy, Pasaż Róży czy Plac Wolności z Muzeum Dętka. A stamtąd już rzut beretem do Muzeum Miasta Łodzi oraz Manufaktury. 

Off Piotrkowska - poznaj Łódź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz poznać filmową historię Łodzi? Wybierz podczas rezerwacji bilet do Muzeum Kinematografii i zrób sobie spacer śladami historii. Po drodze do Muzeum zajrzyj koniecznie do Palmiarni w Parku Źródliska. Po powrocie obejrzyj koniecznie naszą Galerię Plakatu Filmowego, a o 20 zejdz do sali kinowej na specjalną projekcje filmu dla naszych Gości! 

Jesteś ciekaw łódzkich murali? W zestawie powitalnym znajdziesz mapkę łódzkich murali, dzięki której bez trudu odnajdziesz wybrane murale w danych punktach miasta. 

Co jeszcze warto zobaczyć w Łodzi? Koniecznie znajdz czas na spacer po Księżym Młynie, odwiedź Muzeum Włókiennictwa, zajrzyj do EC1, wyjdz na spotkanie ze sztuką do Muzeum Sztuki


Poznaj Łódź: specjalny pakiet pobytowy w hotelu Stare Kino 

Nasz specjalny pakiet pobytowy zawiera:

  • ​Nocleg dla 2 osób na 2 doby w pokoju typu twin/double
  • Śniadania w formie bufetu dla 2 osób 
  • Bilet turystyczny na komunikację miejską dla 2 osób ważny 3 dni od skasowania
  • 2 bilety do wybranego muzeum: Muzeum Kinematografii lub Muzeum Miasta Łodzi (prosimy o wpisanie wybranego muzeum do uwag podczas rezerwacji)
  • Łódzką pamiątkę oraz zestaw powitalny miejskiego podróżnika

ZAREZERWUJ ONLINE

Odkryj Łódź

Zapraszamy do Łodzi! Łódź to idealne miasto na weekend, ale nie tylko... 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close