Romantyczne filmowe walentynki w Starym Kinie

Jeśli chcesz spędzić Walentynki z ukochaną osobą w wyjątkowym miejscu z filmową historią w tle to serdecznie zapraszamy do Starego Kina! Filmowe apartamenty, romantyczna atmosfera, kameralna sala kinowa, a w niej specjalne projekcje romantycznych filmów i walentynkowe niespodzianki na powitanie – to wszystko i o wiele więcej czeka na Ciebie w najbardziej filmowym obiekcie w Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Walentynki w filmowym obiekcie Stare Kino

Zafunduj swojej drugiej połówce niesamowite walentynki – skorzystaj z naszego pakietu Filmowe Walentynki w Starym Kinie, który obejmuje: ​

  • pobyt w pokoju dwuosobowym przystrojonym płatkami róż
  • śniadanie w formie bufetu w restauracji
  • schłodzone wino musujące Prosecco w pokoju na powitanie
  • walentynkowa słodka niespodzianka w pokoju
  • atrakcyjny, 15 % rabat na przedłużenie pobytu o kolejną dobę
  • udział w jednym z walentynkowych seansów filmowych:

14.02. (piątek) - 19:00 „Masz wiadomość”

15.02. (sobota) - 19:00 „O północy w Paryżu”

W naszej recepcji istnieje także możliwość bezpłatnego wypożyczenia DVD oraz filmów do pokoju, co zapewni dodatkową prywatność i filmowe wrażenia tylko we dwoje. Na każdego z Gości czeka świeży popcorn, który również jest w cenie pokoju!

Rezerwacja pokoi: +48 42 207 27 27 oraz online.

Walentynkowe menu specjalne – romantyczna kolacja w naszej restauracji

Istnieje możliwość zarezerwowania stolika w naszej restauracji ze specjalnym Walentynkowym Menu w cenie 199 zł za parę. Szczegółowe menu wkrótce!

Cena zestawu ze skróconą kartą zawiera:

  • powitalny eliksir miłości
  • starter
  • danie główne
  • deser

Rezerwacja stolików w restauracji
Tel.: +48 42 207 32 03
E-mail: restauracja@cinemahotel.pl

Pomysł na walentynkowy weekend

W tym roku Walentynki obchodzimy w piątek, co stwarza niezwykłą okazję świętowania ich nieco dłużej, w szczególny sposób. Jeśli brak Ci pomysłu jak zaskoczyć drugą połówkę to skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj romantyczny pobyt w filmowym obiekcie lub zabierz ukochaną osobę na wyjątkową kolację do naszej restauracji. Poczujcie filmowy klimat i świętujcie Walentynki w kameralnej atmosferze w samym sercu Łodzi na Piotrkowskiej 120.

Stare Kino idealne na walentynkowy pobyt we dwoje

Zapraszamy do wspaniałego świata filmu w miejscu, w którym w 1899 roku powstało pierwsze kino na ziemiach polskich. Wybierz 1 spośród 51 unikatowych filmowych apartamentów, z klasykami kina polskiego oraz Hollywood oraz niezapomnianymi bohaterami filmowymi. Obejrzyj uwielbiane przez wszystkich filmy w kameralnej sali kinowej lub wybierz prywatną projekcję filmu w swoim apartamencie. Zjedz smaczną kolację w naszej restauracji, wybierz się na drinka do filmowego baru i ciesz się pobytem w centrum Łodzi, na pięknej ulicy Piotrkowskiej!

Nie zwlekaj i nie czekaj aż ktoś Cię ubiegnie - rezerwuj już dziś! Spędź walentynki w filmowej Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close