Romantyczny filmowy weekend we dwoje w Starym Kinie!

Poszukujesz oryginalnego pomysłu na weekend we dwoje? Chcesz sprawić niespodziankę ukochanej osobie? Planujesz oświadczyny? A może potrzebujesz prezentu na ślub lub rocznicę? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję - filmowy, romantyczny weekend w naszym aparthotelu w sercu Łodzi! 

FILMOWA OFERTA ROMANTYCZNA

To idealna propozycja na weekend we dwoje. Filmowa Łódź, apartamenty inspirowane najlepszymi filmami polskiej i światowej kinematografii i Wy - czy to nie brzmi dobrze? W romantycznym apartamencie będzie na Was czekać butelka wybranego wina, a wieczorem zapraszamy Was na kolację i seans filmowy w specjalnie zaaranżowanej prywatnej sali filmowej. 

Romantyczny filmowy weekend w hotelu Stare Kino w Łodzi

Stare Kino hotel w Łodzi romantyczny weekend

Pakiet we dwoje w Starym Kinie obejmuje:

  • nocleg w dwuosobowym pokoju ozdobionym płatkami róż 
  • powitalną butelkę wina
  • romantyczną kolację połączoną z seansem filmowym
  • dwa śniadanie podane do pokoju 

Zabierz swoją drugą połowę w podróż do świata filmu i zarezerwuj romantyczny pobyt w filmowej Łodzi! Wybierz ulubiony film i przeżyj niezapomniane chwile w Starym Kinie! 

Romantyczny filmowy weekend hotel Stare Kino Łódź

 

FILMOWY APARTHOTEL W SERCU ŁODZI

To tu, przy Piotrkowskiej 120, w 1899 roku bracia Antoni i Władysław Krzemińscy otworzyli pierwsze stałe kino na ziemiach polskich - "Gabinet Iluzji". Było to drugie kino na świecie, zaraz po braciach Lumiere. Na cześć tego wydarzenia powstał nasz kameralny aparthotel, w którym każdy apartament to inna filmowa opowieść. U nas możesz przenieść się do świata filmu - nasze apartamenty inspirowane są najlepszymi filmami polskimi i światowymi. To wszystko w najlepszej łódzkiej lokalizacji - przy słynnej ulicy Piotrkowsku, w samym centrum Łodzi. 

Daj się zaprosić do świata filmu! 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close