RZECZPOSPOLITA BABSKA NA EKRANIE STAREGO KINA!

Już we wtorek na ekranie naszego kameralnego kina wyświetlony zostanie film „Rzeczpospolita Babska” - projekcja ta zrealizowana będzie przy użyciu analogowych projektorów na taśmy 35 mm!

RZECZPOSPOLITA BABSKA W STARYM KINIE

Seans „Rzeczpospolitej Babskiej” w ramach cyklu Filmowe wtorki z kinem polskim odbędzie się we wtorek 20 lutego o godz. 18 w sali kinowej znajdującej się w klimatycznych piwnicach naszego obiektu.

„Rzeczpospolita Babska” to kultowa komedia obyczajowa wyreżyserowana przez Hieronima Przybyła. Film ten powstał w roku 1969, na czarno-białej taśmie. Opowiada perypetie żołnierek Dywizji Kościuszkowskiej z roku 1945, które składają śluby panieńskie, a których nie pozwalają dotrzymać im sąsiedzi…

 

Projekcje w ramach cyklu „Filmowe wtorki z kinem polskim” są otwarte dla wszystkich widzów – bilety w cenie 10 zł można nabyć w recepcji. Wstęp dla Gości obiektu jest bezpłatny.

 

CYKL FILMOWE WTORKI Z KINEM POLSKIM

W cyklu tym prezentujemy wybrane polskie produkcje filmowe - w repertuarze znalazły się kultowe filmy: m.in. Seksmisja, Vabank, Zakazane Piosenki czy Popiół i diament.

Podczas projekcji nasi widzowie mają okazję zobaczyć pracę kinooperatora, który w naszym kinie nie posiada kabiny operatorskiej, a projektory znajdują się na sali kinowej.

Stare Kino - kino

 

Zapraszamy na wyjątkowe projekcje analogowe przy Piotrkowskiej 120!

Poczujcie z nami atmosferę i magię starych kin!

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close