Śniadanie prasowe 15. Biegu Ulicą Piotrkowską - Rossmann Run!

W progach naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez odbyło się dziś śniadanie prasowe związane z Biegiem Ulicą Piotrkowską. Mieliśmy przyjemność gościć organizatorów i sponsorów tegorocznej edycji imprezy oraz zainteresowanych wydarzeniem dziennikarzy.

15.Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run - 10 km (atest PZLA) odbędzie się 27 maja 2017r. To już piętnasta edycja biegu, w której z roku na rok przybywa uczestników. Obecnie zarejestrowało się ponad 3 tysiące biegaczy! Regulamin i wszystkie informacje o biegu dostępne są na stronie www.biegpiotrkowska.pl, a zapisy uczestników odbywają się tutaj (rejestracja online jest możliwa tylko do 22 kwietnia!).

21 maja odbędzie się Mini Bieg ulicą Piotrkowską, czyli imprezy dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych. Przed biegiem głównym 27 maja w samo południe rozpocznie się piknik na Starym Rynku.

Trasa biegu głównego będzie poprowadzona od Starego Rynku przez ulice: Lutomierską, Zachodnią, Ogrodową, Rynek Manufaktury, al. Kościuszki, Mickiewicza, Piotrkowską do Białej Fabryki i z powrotem przez plac Wolności na Stary Rynek.


"Sage Foundation została wiodącym sponsorem 15. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Teraz swoją aktywność fizyczną każdy może połączyć z działalnością charytatywną. Rejestrując się na wydarzenie, wystarczy wybrać specjalną kategorię - Sage Foundation. Za każdą osobę, która się do niej zgłosi, polski oddział Sage przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Gajusz, a Sage Foundation podwoi tę kwotę!" (źródło: dzienniklodzki.pl)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania za przybycie do Stare Kino by Antoine Lopez.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close