Spotkanie klubu miłośników "Stawki większej niż życie" w Starym Kinie.

W miniony weekend mieliśmy przyjemność gościć w naszych filmowych wnętrzach wyjątkowych Gości. Swoje spotkanie klubowe w Starym Kinie zorganizował klub "Stawkologia".

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tego wydarzenia.

SPOTKANIE KLUBU MIŁOŚNIKÓW STAWKI W ŁODZI

Ostatnie spotkanie klubowe w Łodzi odbyło się 17 marca w Starym Kinie. Grupa miłośników produkcji zaprosiła gości - aktorów z odcinka "Spotkanie", którzy odgrywali rolę polskich żołnierzy prowadzących Klossa do sztabu - Michała Szewczyka i Eugeniusza Koczarowskiego.

Spotkanie klubu miłośników "Stawki większej niż życie". Rozmowa z Michałem Szewczykiem.

Aktorzy opowiadali o planie filmowym, przytaczali ciekawostki na temat serialu, chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez grupę. Goście mieli okazję usłyszeć relacje z planu filmowego od samych aktorów. Pan Michał Szewczyk i Pan Eugeniusz Korczarowski chętnie dzielili się swoimi historiami z publicznością, która przyjmowała te opowieści z zapartym tchem! 

Spotkanie klubu miłośników "Stawki większej niż życie". Rozmowa z Eugeiuszem Korczarowskim.

 

KLUB MIŁOŚNIKÓW STAWKI "STAWKOLOGIA"

Klub tworzy grupa miłośników serialu "Stawka większa niż życie". Zrzeszenie organizuje spotkania z aktorami serialu, wyjazdy plenerowe, wycieczki szlakiem kadrów filmowych. 

Grupę sympatyków tworzy 40 osób. Są to osoby zajmujące się różnymi profesjami - są nauczycielami, urzędnikami, biznesmenami. Pierwsze spotkanie klubu odbyło się w kwietniu 2010 roku w Płocku.

Wszystkie informacje na temat serialu oraz ciekawostek na jego temat znajdziecie na stronie www.stawkologia.pl


A czy Wy wiecie, że możecie nocować razem z Hansem Klossem w naszym obiekcie?

Apartament Stawka większa niż życie

Dodatkowo w pokoju możecie obejrzeć cały serial na DVD w Waszym pokoju! Zestaw płyt oraz odtwarzacz można bezpłatnie wypożyczyć w naszej recepcji.


Dziękujemy za odwiedziny w Starym Kinie i do zobaczenia wkrótce!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close