Stare Kino gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W tym roku kolorowa orkiestra Jurka Owsiaka gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, dołączamy się do zbiórki i zapraszamy do licytacji filmowego pobytu w naszym obiekcie!

28. Finał WOŚP

W tym roku orkiestra zagra już po raz 28. Przez minione lata udało się zgromadzić już niemal miliard polskich złotych na pomoc dla dzieci, a także dla osób starszych. W tym roku WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia, ale część zbiórek i aukcji startuje dużo wcześniej, więc już dziś na koncie fundacji jest naprawdę pokaźna kwota. W 2020 roku fundacja zbiera środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Stare Kino wspiera WOŚP

Nie mogło nas zabraknąć i przy okazji tegorocznego finału, dlatego stworzyliśmy charytatywną aukcję, na której wylicytować można filmowy pobyt w naszym aparthotelu w sercu Łodzi. W ramach pakietu oferujemy:

  • 1 nocleg dla 2 osób w filmowym apartamencie
  • Filmowe gadżety na powitanie
  • Śniadania w formie bufetu dla 2 osób
  • Prywatny seans w sali kinowej hotelu*
  • Dostęp do Internetu

*Rezerwacji terminu i godziny seansu należy dokonać z wyprzedzeniem w recepcji pod numerem tel. 42 207 27 27 lub mailowo.

Przed przyjazdem konieczna jest rezerwacja pokoju, której można dokonać telefonicznie pod nr telefonu +48 42 207 27 27 lub 880 222 100 lub mailowo: booking@cinemahotel.pl. Przy dokonywaniu rezerwacji konieczne jest podanie numeru vouchera.

Możliwość wykorzystania vouchera do 31.08.2020.

Po zakończeniu aukcji voucher wysyłamy drogą elektroniczną. Istnieje także możliwość dosłania vouchera w eleganckiej formie.

Stare Kino gra dla WOŚP

Aparthotel z filmową historią w tle w samym sercu Łodzi

Stare Kino to miejsce, które powstało z miłości do kinematografii, ale także do naszego miasta – Łodzi, gdzie w 1899 roku powstało pierwsze, stałe kino w Polsce, stworzone przez braci Krzemińskich. Wszystkie 51 apartamentów inspirowanych jest filmowymi dziełami, 22 z nich to filmy polskie, także o łódzkich korzeniach jak np. "Kariera Nikodema Dyzmy”, „Ziemia Obiecana" czy nowsza produkcja „Komisarz Alex”.

Pozostałe apartamenty poświęcone są filmom oraz aktorom i postaciom z produkcji zagranicznych. Wśród z nich znajdziesz takie hollywoodzkie klasyki jak "Mężczyźni wolą blondynki”, „Ojciec Chrzestny" czy „Titanic”, a także pokoje, w których główne role odgrywają Charlie Chaplin, Marylin Monroe czy James Bond lub Holly Golightly.

Zabytkowa kamienica, w której mieście się hotel znajduje się na Piotrkowskiej 120, czyli w ścisłym centrum Łodzi. Oprócz wspaniałych filmowych apartamentów do Państwa dyspozycji jest także restauracja, bar, 3 sale konferencyjne oraz kameralna sala kinowa, w której odbywają się pokazy cyfrowe oraz analogowe. Stare Kino to również miejsce, w którym odbywają się wernisaże, pokazy, wystawy oraz spotkania poświęcone tematyce filmowej

Zapraszamy do niezwykłego świata filmu w samym sercu Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close