Wakacje w Starym Kinie z 15% rabatem!

Planujesz wakacje w filmowej Łodzi? Chcesz odwiedzić EC1, Muzeum Kinematografii? A może interesuje Cię temat Łodzi jako miasta włókienniczego? Centralne Muzeum Włókiennictwa, Muzeum Miasta Łodzi - najważniejsze obiekty związane z historią łodzi filmowej oraz przemysłowej znajdują się w niedalekiej odległości od naszego Starego Kina. 
Na wakacyjne pobyty przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy - sprawdźcie! 

Łódź Filmowa 

Pierwsze pokazy około filmowe odbywały się już przed przed 1890 rokiem, jednak filmowa historia Łodzi sięga roku 1899r. kiedy to Bracia Antoni i Władysław Krzemińscy właśnie przy Piotrkowskiej 120 postawili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich. Od tego czasu na mapie Łodzi znalazło się wiele miejsc, a z czasem kin, które na stałe wpisały się w filmową historię naszego miasta. Filmowego charakteru Łodzi dodała także Wytwórnia Filmów Fabularnych. Podkreśleniem filmowego dziedzictwa jest Muzeum Kinematografii mieszczące się przy placu Zwycięstwa - nieopodal Starego Kina.

Tablica pamiątkowa Stare Kino Łódź

 

Podczas pobytu w naszym obiekcie nie zapomnij także o wieczornym, filmowym pokazie w naszej sali kinowej, który organizujemy specjalnie dla naszych Gości. 

Łódź Przemysłowa

Historia Łodzi przemysłowej jest niezwykle bogata, a jej ślady możemy znaleźć w całej współczesnej Łodzi. Najsłynniejszym z pozostałych budynków jest dawny kompleks fabryczny Izraela Poznańskiego - obecna Manufaktura. W Manufakturze znajdziecie Muzeum Fabryki, a tuż obok Manufaktury możecie zwiedzić Muzeum Miasta Łodzi. Na drugim krańcu ulicy Piotrkowskiej znajduje się Centralne Muzeum Włókiennictwa - Biała Fabryka, która się tam znajduje jest jednym z ważniejszym symboli Łodzi przemysłowej. 

To jak, co powiesz na spacer najdłuższym deptakiem w Europie? ;-)

Łódź przemysłowa

 

Skorzystaj z kodu promocyjnego podczas wakacji w Łodzi! 

Stare Kino to idealny punkt początkowy każdej wycieczki po Łodzi - nasz hotel mieści się w ścisłym centrum miasta, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej - jednocześnie atutem naszej lokalizacji jest cisza i spokój, znajdujemy się bowiem w głębi podwórza. Zaplanuj wycieczkę wybranym szlakiem po naszym mieście - zarezerwuj swój pobyt w Starym Kinie z wakacyjną zniżką!

Przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy, dzięki któremu otrzymacie 15% zniżki na pobyt w Łodzi!* 

Kod rabatowy znajdujący się poniżej na etapie dokonywania rezerwacji wpisz w okienko "Mam kod rabatowy": 

FilmoweWakacje 

* Rabat obowiązuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia.

Wybierz swój ulubiony apartament i dokonaj rezerwacji już teraz! 

Czekamy na Ciebie w filmowej Łodzi!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close