Weekend w Łodzi Mieście Filmu w Starym Kinie

Weekend w Łodzi  w Mieście Filmu także w Starym Kinie! Zapraszamy serdecznie na specjalne filmowe atrakcje w dniach 25-27 października.

Weekend w Łodzi Mieście Filmu

To wyjątkowy październikowy weekend pełen filmowycha atrakcji w wielu insytutacjach kultury w Łodzi. To specjalne święto filmu zorganizowane jest z okazji 2. rocznicy członkowstwa w Sieci Miast Kreatywnych UNESCO i przypadającego 27 października Światowego Dnia Dziedzictwa Audiowizualnego. Blisko 20 insytutacji związanych z filmową Łodzią zaprosi mieszkańców i Gości na projekcje, warsztaty, spotkania i filmowy koncert. 

Weekend w Łodzi Mieście FIlmu: Stare Kino Cinema Residence 

Podczas najbardziej filmowego weekendu w Łodzi zapraszamy Was na wyjątkową projekcję analogową z naszych historycznych projektorów na taśmy 35 mm! Na ekranie wyświetlimy dla Was kultową komedią Stanisława Barei MIŚ. 

Wstęp na projekcję jest wolny. 
Prosimy o rezerwację miejsc: bilety@cinemahotel.pl

Dodatkowo zapraszamy także:

  • 26 października na filmowy spacer z Centrum Inicjatyw na rzecz rozwoju REGIO z finałem w naszym hotelu przy Piotrkowskiej 120. 
  • Przez cały filmowy weekend zapraszamy na specjalne filmowe menu w naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez. W menu znajdziecie Państwo filmowe zestawy degustacyjne najsłynniejszych bohaterów filmowych. 

Wszystkie łódzkie wydarzenia zaplanowane na Weekend w Łodzi Mieście Filmu znajdziecie tutaj.

Weekend w Łodzi Mieście Filmu

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close