Wieczory filmowe w Starym Kinie!

Serdecznie zapraszamy na tematyczne wieczory filmowe w Starym Kinie. Już w najbliższy piątek, 18 sierpnia kino wyłącznie dla kobiet! Tydzień później, 25 sierpnia, zapraszamy tylko Panów!

Wieczory filmowe w Starym Kinie to idealny sposób na spędzenie piątkowego wieczoru w gronie najbliższych, znajomych i przyjaciół. Zachęcamy do zapoznania się z najbliższymi wydarzeniami.


18 sierpnia (piątek), g.18:00 KOBIECY WIECZÓR FILMOWY w Starym Kinie

To termin zarezerwowany wyłącznie dla Pań. Zapraszamy wszystkie mamy, siostry, przyjaciółki i koleżanki z pracy na maraton klasyków z gatunku romansu. W naszej kameralnej sali kinowej zagramy: Casablancę, Rzymskie wakacje oraz Śniadanie u Tiffany’ego. Wszystkie pokazy wyświetlone będą z projektora multimedialnego.

Stare Kino - Kobiecy wieczór filmowy


25 sierpnia (piątek), g.18:00 MĘSKI WIECZÓR FILMOWY w Starym Kinie

W tym terminie do naszego kina zapraszamy tylko Panów. Rozpocznij ostatni weekend wakacji w męskim gronie, zasiadając w stylowym fotelu kinowym. Tego wieczoru zagramy sensacyjną trylogię, którą powinien znać każdy mężczyzna. Zapraszamy na Ojca Chrzestnego. Pokazy wyświetlane będą z projektora multimedialnego.

Stare Kino - Męski wieczór filmowy


Pomiędzy poszczególnymi pokazami odbędą się 15-20 minutowe przerwy, w trakcie których zapraszamy do naszego filmowego baru Stopklatka. Obsługa baru specjalnie na te wieczory przygotuje specjalne, filmowe drinki i koktajle w cenie 10 zł.

 

Koszt całego maratonu to tylko 20 zł za osobę! Można również zakupić bilet tylko na jeden pokaz – koszt to 10 zł.

Wydarzenia można śledzić na Facebooku: Kobiecy Wieczór Filmowy, Męski Wieczór Filmowy

Bilety dostępne są w recepcji Starego Kina. Jeśli interesuje Cię płatność online skontaktuj się z nami booking@cinemahotel.pl

 

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Czy wiesz, że nasze kino nie jest dziełem przypadku?

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close