Wiosenna edycja akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny" w Starym Kinie!

Zbliża się wiosenna edycja akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny" - także i my przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytową z 50% rabatem! Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów i rezerwacji naszych filmowych apartamentów w centrum Łodzi! 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY

To ogólnopolska akcja promocyjna, której celem jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych kraju oraz zachęcenie do podróżowania! Dzięki akcji podmioty biorące w niej udział oferują swoje usługi z 50% rabatem. W ofercie znajdziecie Państwo takie kategorie jak: 

  • gastronomia
  • sport i rekreacja
  • transport
  • zwiedzanie
  • uzdrowiska i spa
  • agroturystyka i turystyka wiejska
  • kultura i sztuka
  • usługi przewodnickie
  • zakwaterowanie
  • oraz inne 

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

STARE KINO PARTNEREM AKCJI "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ" 

Stare Kino kolejny raz z ogromną chęcią bierze udział w akcji "Weekend za pół ceny" - przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytową w naszych filmowych apartamentach w sercu Łodzi! W ofercie znajdziecie Państwo komfortowy apartament z rabatem 50% oraz specjalną atrakcję dla naszych Gości - seans filmowy w naszym kameralnym kinie. Rezerwacji noclegu możecie Państwo dokonać online. 

Oferta dedykowana jest szczególnym terminom - w ramach akcji "Weekend za pół ceny" zapraszamy Państwa do pobytu w filmowej Łodzi podczas weekendu majowego oraz w okresie letnim. 

Do każdego z naszych pokoi w ramach oferty możemy wstawić dostawkę dla trzeciej osoby lub łóżeczko dla dziecka. Zachęcamy do kontaktu z naszą Recepcją w przypadku chęci skorzystania z takiej opcji. 

Hotel Stare Kino -

FILMOWY APARTHOTEL W CENTRUM ŁODZI

Wybierz się z nami w podróż do świata filmu - daj się zaskoczyć i zaskocz swoich najbliższych! Zarezerwuj apartament związany z Twoim ulubionym filmem i poznaj filmową historię Łodzi! Stare Kino znajduje się w ścisłym centrum miasta - przy słynnej ulicy Piotrkowskiej, w miejscu, w którym w 1899r. bracia Antoni i Władysław Krzemińscy postawili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich. I tak, po latach historia zatacza koło, a przy Piotrkowskiej 120 znów króluje świat filmu!

Dasz się namówić? :) 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close