Ze Starego Kina na koncert Czerwonym Ikarusem!

2018 rok w Łodzi obfituje w niesamowite koncerty, festiwale kina, teatru i sztuki, na które zjeżdżają goście z całego kraju i nie tylko. Niezmiernie nam miło, że właśnie Stare Kino tak chętnie wybieracie zatrzymując się w naszym mieście.

Klimat i wystrój naszych filmowych apartamentów idealnie wpisuje się w atmosferę tych kulturalnych wydarzeń. Aby jeszcze bardziej urozmaicić Wasz pobyt w naszym hotelu przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę koncertową oraz kapitalną niespodziankę, która z pewnością wprawi każdego fana muzyki w dobry nastrój przed koncertem!

OFERTA KONCERTOWA 

Proponujemy Wam pobyt w jednym z naszych klimatycznych apartamentów inspirowanych klasykami kina polskiego i Hollywood, gdzie będziecie mogli przygotować się na występ ukochanego artysty, a potem odetchnąć po koncercie. Rano zapraszamy na pyszną kawę i śniadanie serwowane w formie bufetu w naszej kameralnej restauracji. U nas nie będziecie musieli zrywać się wcześnie po nocy pełnej muzycznych wrażeń - dla tych, którzy wybiorą naszą ofertę koncertową dobę hotelową przedłużamy bezpłatnie aż do 13:00! Fani dobrej muzyki czasu nie liczą!

Szczegółów oferty szukajcie tutaj.

ATRAKCJA SPECJALNA – PRZEJAZD CZERWONYM IKARUSEM!

Wiemy jak ważne jest rozpoczęcie wieczoru w dobrym stylu, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę w dniu koncertu. Zapomnijcie o taksówkach i tramwajach, auto zaparkujcie bezpiecznie pod hotelem - wszystkich Gości Starego Kina wybierających się na koncert zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego przejazdu zabytkowym Czerwonym Ikarusem! Kultowy już Ikarus staje się powoli naszą koncertową tradycją i obowiązkowym punktem na mapie muzycznych wrażeń w Starym Kinie.

SCORPIONS W ATLAS ARENIE | 29 lipca 2018

Już w najbliżsżą niedzielę kolejne muzyczne widowisko w Łodzi – koncert legendarnego zespołu Scorpions! Grupa, która dotychczas nagrała 20 krążków studyjnych i drugie tyle albumów koncertowych i kompilacji oraz sprzedała ponad 100 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie zagra w łódzkiej Atlas Arenie. Z kim widzimy się pod sceną? 

Tym razem również zachęcamy Was do przejazdu na miejsce koncertu Czerwonym Ikarusem. Czekajcie na dźwięk klaksonu! Przystanek Stare Kino, odjazd 18:45!

Czerwony Ikarusem na koncert The Scorpions

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dajcie się namówić na odrobinę sentymentu! Dobra zabawa gwarantowana!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close