Brytyjski "The Sun" ponownie pisze o Łodzi!

Cztery lata temu dziennikarze brytyjskiego "The Sun" nie pisali o Łodzi dobrze. Nasze miasto zostało przedstawione jako zagłębie biedy i pijactwa. Magazyn opublikował kolejny artykuł o Łodzi, która przez ostatnie 4 lata zmieniła się na lepsze. Łódź obecnie jest jednym z najlepiej rozwijających się miast w Polsce.

Dziennikarze "The Sun" zastali ulice pełne młodych ludzi, którzy chętnie wracają do centrum Polski. Ulica Piotrkowska w Łodzi - główna ulica handlowo-rozrywkowa miasta znów jest pełna życie. Na Piotrkowskiej znajduje się mnóstwo restauracji i kawiarni, a jej podwórza rozkwitają. Doskonałym przykładem jest nasze podwórze przy Piotrkowskiej 120, w którym otwierają się nowe działalności. Oprócz naszego hotelu i nowej restauracji (Stare Kino by Antione Lopez) pod adresem Piotrkowska 120 znajduje się showroom modowy oraz pierwszy w województwie łódzkim virtual house. Dziennikarze "The Sun" podkreślają, że wielu Polaków z Wielkiej Brytanii powraca do Łodzi, która oferuje coraz lepsze warunki pracy. Młodzi Łodzianie, którzy spędzili kilka lat poza krajem dostrzegają ogrom zmian. Łódź - miasto wielu kultur ponownie nim jest, na ulicach słychać coraz więcej języków obcych. Coraz więcej firm otwiera biura i filie swoich firm. Łódź staje się znaczącym punktem Polski w sferze biznesu i rozwoju gospodarczego.

Zapraszamy do Łodzi! W naszych wnętrzach możecie poczuć filmową historię tego miasta, a wychodząc z cichego podwórza znajdujecie się w samym centrum, na ulicy Piotrkowskiej!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close