50% rabatu na wynajem sal konferencyjnych w centrum Łodzi!

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty na organizację konferencji w samym sercu Łodzi! Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny rabat na wynajem sal szkoleniowych przy ul. Piotrkowskiej. 

50 % rabatu na wynajem sal szkoleniowych w centrum Łodzi*

W miesiącu lutym proponujemy Państwu organizację konferencji z 50% rabatem*. Planujecie szkolenie lub spotkanie biznesowe w Łodzi? A może poszukujecie sali na przeprowadzenie rekrutacji? Zapraszamy do naszych wyjątkowych sal konferencyjnych przy Piotrkowskiej 120. Dysponujemy 2 przestronnymi standardowymi salami szkoleniowymi oraz klimatyczną salą kinową, która idealnia sprawdza się w przypadku nietypowych spotkań biznesowych. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt konferencyjny, tj. ekran, projektor, sprzęt nagłaśniający, flipchart, mazaki, klimatyzację, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. 

Uczestnikom szkoleń i konferencji oferujemy pełne zaplecze gastronomiczno-noclegowe. Zapewniamy aromatyczne przerwy kawowe, serwujemy lunche i kolacje. Posiadamy znakomitą bazę noclegową. Służymy także pomocą przy organizacji atrakcji specjalnych. 

*Rabat obowiązuje w dniach 04.02 - 28.02.

Rabat udzielany jest przy jednej z usług dodatkowych: noclegu lub przerwie kawowej & lunchu. 

Sale konferencyjne w hotelu Stare Kino w Łodzi

Oferujemy Państwu 2 przestronne sale konferencyjne, które wystrojem wnętrz odwołują się do industrialnego designu oraz klimatyczną salę kinową, która idealnie sprawdza się podczas organizacji nietypowych szkoleń czy spotkań.

Sala konferencyjna Braci Lumiere to komfortowa przestrzeń dla 70 osób. 

Sala konferencyjna w centrum Łodzi

 

Sala konferencyjna Braci Krzemińskich to idealne miejsce na mniejsze szkolenia i kameralne spotkania biznesowe.

Sala szkoleniowa Łódź centrum

 

Sala kinowa to najbardziej nietypowa propozycja dla poszukujących nietypowych wnętrz. 37 kinowych foteli, wyjątkowy klimat dawnych, analogowych kin i pełne zaplecze techniczne do zorganizowania konferencji! 

Sala kinowa hotel Stare Kino Łódź

 

Szczegóły i rezerwacje: 

Aleksandra Choroś

aleksandra.choros@cinemahotel.pl 

+ 48 531 647 536

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close