RezerwacjaOnline

Sale konferencyjne Łódź

Szkolenia i konferencje w filmowym klimacie w centrum Łodzi

Organizujesz spotkania biznesowe? Szukasz idealnego miejsca na szkolenie lub konferencję w Łodzi? Miejsca, które na długo zapadnie w pamięci uczestników? Zdaj się na profesjonalistów, skorzystaj z naszej oferty konferencyjnej!

Stare Kino zlokalizowane jest przy ulicy Piotrkowskiej, w ścisłym centrum miasta Łódź. Sale szkoleniowe i konferencyjne w tej lokalizacji gwarantują wygodę komunikacji oraz dodatkowe możliwości.

Uczestnikom szkoleń i konferencji zapewniamy aromatyczne przerwy kawowe i serwujemy wyśmienite lunche. Służymy profesjonalną pomocą przy organizacji dodatkowych atrakcji, we współpracy z gronem sprawdzonych firm eventowych z Łodzi i okolic.

Sale konferencyjno-szkoleniowe

Posiadamy trzy przestronne sale szkoleniowe. Łódź fabrykancka zainspirowała wystrój wnętrz, które pięknym motywem surowej czerwonej cegły odwołują się do charakterystyki industrialnego designu. Każda sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt konferencyjny:

  • ekran
  • projektor
  • sprzęt nagłaśniający
  • flipchart
  • mazaki 
  • dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu
  • klimatyzację

Oferujemy preferencyjne stawki dla grup, a także atrakcyjne ceny pobytu w naszych apartamentach dla uczestników szkolenia czy konferencji. Zapytaj o indywidualną ofertę i skorzystaj z naszych sal konferencyjnych w najlepszych cenach!

Oferujemy preferencyjne stawki dla grup. Zapytaj o indywidualną ofertę!

Zapraszamy do współpracy!

Sale konferencyjne Łódź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sale konferencyjne Łódź:

SALA BRACI KRZEMIŃSKICH: koszt wynajmu: 900 zł brutto / dzień
SALA BRACI LUMIERE: koszt wynajmu: 1100 zł brutto / dzień
SALA SCENA: koszt wynajmu: 1300 zł brutto / dzień
 

Niezapomniane konferencje? Łódź zaprasza!

Zadzwoń do nas:  + 48 575 133 220, napisz: dariusz.bugajny@cinemahotel.pl lub wyślij formularz: 

* pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij