Czerwonym Ikarusem na koncert Twenty One Pilots!

W najbliższy piątek 15.02 w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Twenty One Pilots - dla naszych Gości, którzy wybierają się na ten koncert przygotowaliśmy niespodziankę! 

Koncert Twenty One Pilots w Łodzi

Na deskach największej łódzkiej hali koncertowej w najbliższy piątek 15.02 zagra Twenty One Pilots! Duet Josha Duna oraz Tylera Josepha powstał w 2009 roku. Właśnie wtedy muzycy wyprodukowali własnymi siłami swój pierwszy krążek. Single kolejnych krążków przyniosły zespołowi ogólnoświatową sławę, a na ich koncerty czekają fani z różnych zakątków globu. 

Koncert w Łodzi jest punktem na ogólnoświatowej trasie koncertowej Bandito Tour. Wszystkich z Państwa, którzy zakupili bilety na piątkowy koncert oraz posiadają rezerwację w naszych filmowych apartamentach zapraszamy do skorzystania z atrakcji specjalnej. 

Przejazd Czerwonym Ikarusem na koncert do Atlas Areny z hotelu Stare Kino

Wszystkich naszych Gości, którzy wybierają się na koncert Twenty One Pilots zapraszamy do wspólnego przejazdu do Atlas Areny wyjątkowym, zabytkowym Czerwonym Ikarusem! Autobus będzie na Państwa czekał pod bramą Starego Kina na ul. Piotrkowskiej - odjazd o godz. 19! 

Chęć skorzystania z przejazdu prosimy zgłaszać w Recepcji. 

Przed koncertem zapraszamy Państwa do naszej restauracji, która tego dnia specjalnie dla Gości koncertowych zostanie otwarta o godz. 16! 

Do zobaczenia w Starym Kinie

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close