RezerwacjaOnline

Restauracja

 

Restauracja w sercu Łodzi - Stare Kino by Antoine Lopez

Chcesz dobrze zjeść w Łodzi? Musisz nas odwiedzić. Nie zastanawiaj się długo. W naszej restauracji posiłek dla Ciebie przygotuje Antoine Lopez - szef kuchni restauracji Stare Kino.

Poznaj Antoine Lopeza - Szefa Kuchni restauracji Stare Kino

W trakcie wizyty przyjrzysz się pracy kuchni i zobaczysz, jak przygotowujemy dla ciebie posiłek. Wszystko to we wnętrzach w fabrykanckim stylu z elementami dekoracji filmowej. 

Nasz Mistrz, zanim osiadł na stałe w Łodzi, spędził 20 lat w podróżach po  świecie, zdobywając doświadczenie w najlepszych restauracjach, między  innymi w Paryżu, Genewie, Japonii i na Karaibach. Wędrówki po kulinarnych zakątkach świata i francuska uczelnia gastronomiczna w Poitiers, sprawiły, że w restauracji a’la carte doświadczysz wspaniałości z całego globu.

Antoine Lopez - szef restauracji Stare Kino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wnętrza restauracji a’la carte

Jeśli jeszcze cię nie przekonaliśmy, zobacz wnętrze naszej restauracji. Poczujesz klimat, którego nie ma nigdzie indziej. U nas poznasz smaki kuchni japońskiej, francuskiej, belgijskiej, włoskiej i wielu innych, ale także łódzkiej kuchni regionalnej, ponieważ Łódź jest dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Restauracja Stare Kino w Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Główna sala restauracyjna Galeria z otwartą kuchnią ma styl paryskiej braserii z popularnym menu, dobrym winem i wieloma artystycznymi atrakcjami. Sama sala jest galerią, gdzie prezentujemy prace m.in. fotografów i malarzy. W każdy piątek od godz. 19:00 zapraszamy naszych Gości na kolację z muzyką na żywo (autorski bufet Szefa Kuchni).

Sala Kameralna, która na co dzień jest galerią plakatu filmowego z dziełami najsłynniejszych polskich artystów to idealne miejsce na kameralne przyjęcia w cichym i klimatycznym wnętrzu. Tu cyklicznie odbywają się kolacje degustacyjne autorskiej kuchni Szefa Antoine Lopeza. 

Restauracja Stare Kino Łódź - Sala GaleriaRestauracja Stare Kino Łódź - Sala Kameralna

 

 

 

 

 

 

Taras i ogródek

Potrzebujesz przestrzeni i powiewu wiatru? Jeśli tak, to w sezonie letnim zapraszamy do naszego ogródka, w którym serwujemy letnie specjały Szefa Antoine Lopeza. 

Ogródek restauracji Stare Kino by Antoine Lopez

Zapraszamy do restauracji Stare Kino

Mamy nadzieję, że w twoich planach jest wizyta u nas. Jeśli tak, to restauracja a'la carte działa od środy do niedzieli. Czekamy na ciebie w środy i czwartki od godziny 15 do godziny 22. W piątki i soboty zapraszamy od godz. 15 do 23, w niedzielę zaś zapraszamy od 13 do 19. 

Pamiętaj, że kuchnia otwarta jest każdego dnia godzinę krócej, więc nie czekaj do ostatniej chwili. Znajdziesz nas na parterze hotelu Stare Kino w Łodzi. Zapraszamy.

Restauracja Stare Kino Łódź - otwarta kuchnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZERWACJE STOLIKÓW: 

tel. +48 42 207 32 03 

ZAPYTANIA OFERTOWE:

Manager Restauracji - Barbara Łukomska
e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl
tel. +48 733 77 33 25

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij