Jesień w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez

Jesień zagościła na dobre także w naszej restauracji. Zapraszamy Państwa na sezonowe menu oraz kolacje z atrakcjami. 

Jesienne menu restauracji Stare Kino by Antoine Lopez

Szef Kuchni Antoine Lopez do jesiennego menu wprowadził elementy rodzimej kuchni francuskiej, a także popularne smaki w autorskich odsłonach. I tak w jesiennej karcie znajdziecie Państwo francuską zupę cebulową, krem z dyni, goleń jagnięcą, burger z kaczki, nadziewaną przepiórkę, paryski tatar wołowy, creme brulle czy panna cottę. Pełne menu dostępne jest tutaj. 

Restauracja Stare Kino - jesienne menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieczorne kolacyjne atrakcje 

Aby umilić naszym Gościom wieczorne kolacje przygotowaliśmy atrakcje specjalne, wśród których znajdą się m.in. wieczory z muzyką na żywo, projekcje oraz niespodzianki filmowe

Na wieczory z muzyką na żywo zapraszamy Państwa w każdy piątek o godz. 20. W repertuarze muzycznym znajdą się propozycje filmowe, a także muzyka z gatunku jazzu i bluesa. O szczegółach projekcji poinformujemy wkrótce. 

Restauracja Stare Kino 

Jesień w restauracji Stare Kino upłynie w stylu paryskiej braserii. Nasz Szef Kuchni przygotował dla Państwa sezonowe menu, do którego polecamy francuskie wina. W naszej restauracji czekają na Państwa także filmowe atrakcje specjalne. 

Rezerwacja stolików

Zapraszamy Państwa do telefonicznej rezerwacji - +48 733 77 33 25 - stolik dla Państwa zarezerwuje Manager Restauracji Barbara Łukomska. 

Restauracja w centrum Łodzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia w Starym Kinie przy Piotrkowskiej 120!

 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close